moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Грузинське село в Чернігові (відео)Грузинське село в Чернігові (відео)

На виставковому майданчику «Зеленої сцени» був представлений проект «Грузинське село» першої жінки - фотографа у пострадянській Грузії, кінематографа Натели Грігалашвілі. Авторка до Чернігова не приїздила. Виставку «Зеленій сцені» надав фестиваль «Одеса-Батумі фото дні». Замість звичайних фотографій чернігівці побачили роботи Натели Грігалашвілі виконані широкоформатним друком на полотні.Натела Грігалашвілі-фотограф-самоучка. Її ім’я добре відоме в Грузії та за межами країни. Вона є володаркою премій міжнародних фотоконкурсів, а також премії Ройнішвілі «За внесок у розвиток грузинської фотографії». Персональні фотовиставки Натели проходили в Тбілісі, Відні, Берліні, Москві, Нью-Йорку, Батумі, Одесі. Минулого уїк-енду в Чернігові.

За кожною фотографією ховається маленька історія людей, їхнє життя у напівпорожніх, високогірних селах, які відрізані від навколишнього світу. Натела Грігалашвілі виросла у такій місцевості і багато років присвятила її дослідженню. Фотографія стала для неї способом зберегти зв’язок грузинського села із всесвітом.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: Натела Грігалашвілі, Зелена сцена, виставка, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект