moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Учні чернігівської школи №2 спробували себе в якості журналістів (відео)Учні чернігівської школи №2 спробували себе в якості журналістів (відео)

Зараз вони перебувають у пришкільному таборі. Напередодні професійного свята медійників, школярі з екскурсією прийшли до міського телебачення «Новий Чернігів». Усі без виключення залюбки позували перед камерами та розповідали про шкільне життя та відпочинок.Після коротенького посвячення в ази журналістики, такі ще зовсім юні і водночас дорослі, діти з усією відповідальністю, як справжні професіонали, брали один в одного інтерв’ю. Між іншим теми та запитання вигадували самостійно.

Проте найбільш відважні учні виявили бажання поспілкуватися з абсолютно сторонніми людьми. Звичайно під нашим пильним наглядом, діти підходили до незнайомців і ставили свої запитання.

Після такої плідної праці, можливо десь і не зовсім ще вдалої, багато хто з дітей зізнався, що дуже хочуть у майбутньому стати справжніми журналістами, а деякі взагалі вважають, що цілковито готові приступити до роботи вже зараз. Про те, у чому на їхню думку полягає суть професії журналіста, школярі охоче нам розповіли.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: журналісти, День журналіста, школа №2, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект