Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Учні чернігівської школи №2 спробували себе в якості журналістів (відео)Учні чернігівської школи №2 спробували себе в якості журналістів (відео)

Зараз вони перебувають у пришкільному таборі. Напередодні професійного свята медійників, школярі з екскурсією прийшли до міського телебачення «Новий Чернігів». Усі без виключення залюбки позували перед камерами та розповідали про шкільне життя та відпочинок.Після коротенького посвячення в ази журналістики, такі ще зовсім юні і водночас дорослі, діти з усією відповідальністю, як справжні професіонали, брали один в одного інтерв’ю. Між іншим теми та запитання вигадували самостійно.

Проте найбільш відважні учні виявили бажання поспілкуватися з абсолютно сторонніми людьми. Звичайно під нашим пильним наглядом, діти підходили до незнайомців і ставили свої запитання.

Після такої плідної праці, можливо десь і не зовсім ще вдалої, багато хто з дітей зізнався, що дуже хочуть у майбутньому стати справжніми журналістами, а деякі взагалі вважають, що цілковито готові приступити до роботи вже зараз. Про те, у чому на їхню думку полягає суть професії журналіста, школярі охоче нам розповіли.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: журналісти, День журналіста, школа №2, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект