moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Тріумф знань, ерудиції та інтелекту (відео)Тріумф знань, ерудиції та інтелекту (відео)

Аби підтримати та заохотити обдарованих учнів та їх педагогів зі шкіл та вишів Чернігівщини,  відбулось традиційне свято-зустріч керівництва області з молоддю та наставниками. Вшановували переможців всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних змагань, наголошуючи на необхідності поєднання розуму і патріотизму. З майбутньою інтелектуальною елітою нації спілкувалися і наші кореспонденти.


 
Завдяки досягненням цих обдарованих дітей та їх попередників, наша область входить у десятку найкращих за результатами всеукраїнських предметних олімпіад, захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, міжнародних мовно-літературних та математичних конкурсів, екологічних програм та  проектів.
 
Під час зустрічі керівництво області відзначило 55 школярів та 5 студентів Чернігівщини, які посіли призові місця на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів і привезли додому загалом 60 дипломів.
 
Хоча область більше «відзначається» на гуманітарному напрямку, нашими математиками теж можна пишатися. Наприклад, Павлом Нагорним, який став призером всеукраїнської олімпіади, розв’язавши завдання за 11 клас – сам він навчається у 10.
 
На святі вшанували також викладачів, які підготували юні таланти. І якщо секрет успіху полягає в трикутнику «сім’я-школа-дитина», то Юлії Андряник з Козельця поталанило двічі: своїм двом дипломам вона завдячує вчительці – мамі.
 
Поєднати розум і патріотизм задля  розбудови держави – основна думка, що звучала на зустрічі.І невипадково свято збіглося з Днем вишиванки.
 
Творчі, інтелектуальні і духовно розвинені – потреба суспільства в такій молоді завжди була і буде. І підтримка обдарованих дітей освітянською спільнотою — це своєрідна інвестиція в майбутнє країни.

«Сівер-центр»

Теги: обдарована молодь, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект