moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Народжені у вишиванках», або У Чернігові новонародженим подарували вишиванки (відео)«Народжені у вишиванках», або У Чернігові новонародженим подарували вишиванки (відео)

Вишиванки — традиційний одяг українців.  Пелюшки, пінетки і сорочечки — традиційний одяг немовлят. А що відбувається, якщо  у Всесвітній день вишиванки народжується новий українець? Його першим одягом стає вишиванка. Далі —  найзворушливіший сюжет сьогоднішнього випуску про «народжених у вишиванках».


 
Її молодшому синочку ще лише 7 годин, а Юля почувається ніби навіть бадьоріше, ніж ми з камерами.

Юля, породілля: «Обалденно, я себя так чувствую, это такая радость, муж присутствовал, до конца был, не испугался».
 
Вона і гадки не мала, що її Миколка стане героєм новин, бо народився у Всесвітній день вишиванки. А значить, його першим одягом стала саме вишиванка.

Наталія Романова, заступник голови облдержадміністрації: «На знак великої пошани до мами і щоб виростав щасливим здоровим козаком на радість батькам ми хочемо подарувати отакий костюмчик — вишиванка і шароварчики».

Ніна Лемеш, директор департаменту сім’ї, молоді і спорту облдержадміністрації: «Сьогодні вперше в області буде вручено вишиванки — перший одяг для новонароджених, які народились саме в День вишиванки».

Людмила Зіневич, координатор безкоштовних курсів української мови в Чернігові: «Акція проходить по всій Україні, і сьогодні у багатьох містах будуть вручені вишиванки немовлятам, які з’явились на світ, бо вишиванка і мова — це те, що підтримує зв’язок між поколіннями».
 
По всій Україні новонароджені дівчатка отримали і 500 своїх перших платтячків, вишитих волонтерками спеціально для акції. Серед них і Марічка та Даринка, для щасливої мами Юлі і тата — військового з Десни — довгоочікувані двійнятка Машуня і Дашуня.
 
Щасливі мами обіцяють, що вперше на вулицю з Чернігівського пологового будинку їх маленькі українці вийдуть в подарованих вишиванках. Організатори ж акції — облдержадміністрація, безкоштовні курси української мови в Чернігові і ГО «Всесвітній день вишиванки» — сподіваються, що її назва «Народжені у вишиванках» настільки ж символічна, як і вираз «народжений в сорочці». А це значить, що маленькі герої цього сюжету будуть щасливими — разом з Україною.

«Сівер-центр»

Теги: День вишиванки, новонароджені, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект