Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Народжені у вишиванках», або У Чернігові новонародженим подарували вишиванки (відео)«Народжені у вишиванках», або У Чернігові новонародженим подарували вишиванки (відео)

Вишиванки — традиційний одяг українців.  Пелюшки, пінетки і сорочечки — традиційний одяг немовлят. А що відбувається, якщо  у Всесвітній день вишиванки народжується новий українець? Його першим одягом стає вишиванка. Далі —  найзворушливіший сюжет сьогоднішнього випуску про «народжених у вишиванках».


 
Її молодшому синочку ще лише 7 годин, а Юля почувається ніби навіть бадьоріше, ніж ми з камерами.

Юля, породілля: «Обалденно, я себя так чувствую, это такая радость, муж присутствовал, до конца был, не испугался».
 
Вона і гадки не мала, що її Миколка стане героєм новин, бо народився у Всесвітній день вишиванки. А значить, його першим одягом стала саме вишиванка.

Наталія Романова, заступник голови облдержадміністрації: «На знак великої пошани до мами і щоб виростав щасливим здоровим козаком на радість батькам ми хочемо подарувати отакий костюмчик — вишиванка і шароварчики».

Ніна Лемеш, директор департаменту сім’ї, молоді і спорту облдержадміністрації: «Сьогодні вперше в області буде вручено вишиванки — перший одяг для новонароджених, які народились саме в День вишиванки».

Людмила Зіневич, координатор безкоштовних курсів української мови в Чернігові: «Акція проходить по всій Україні, і сьогодні у багатьох містах будуть вручені вишиванки немовлятам, які з’явились на світ, бо вишиванка і мова — це те, що підтримує зв’язок між поколіннями».
 
По всій Україні новонароджені дівчатка отримали і 500 своїх перших платтячків, вишитих волонтерками спеціально для акції. Серед них і Марічка та Даринка, для щасливої мами Юлі і тата — військового з Десни — довгоочікувані двійнятка Машуня і Дашуня.
 
Щасливі мами обіцяють, що вперше на вулицю з Чернігівського пологового будинку їх маленькі українці вийдуть в подарованих вишиванках. Організатори ж акції — облдержадміністрація, безкоштовні курси української мови в Чернігові і ГО «Всесвітній день вишиванки» — сподіваються, що її назва «Народжені у вишиванках» настільки ж символічна, як і вираз «народжений в сорочці». А це значить, що маленькі герої цього сюжету будуть щасливими — разом з Україною.

«Сівер-центр»

Теги: День вишиванки, новонароджені, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект