moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Пам’ять про жертв масового виселення із Кримського півострова вшанували в облдержадміністрації (відео)Пам’ять про жертв масового виселення із Кримського півострова вшанували в облдержадміністрації (відео)

Історики, волонтери та переселенці згадували події страшного 1944-го і зробили висновок – історія має властивість повторюватись. Минуло 73 роки, і в Криму знову почалися масові переселення, але на цей раз не татар, а українців.


 
Знищені та розграбовані нацистами села та міста ще не встигли оговтатись від війни. 1944 рік став трагічним для сотень тисяч людей, яких примусово виселяли із території Кримського півострова. В облдержадміністрації історики, волонтери, а також переселенці із Криму вшанували пам’ять жертв масового переселення 44-го року.
 
Тоді із території Криму виселяли кримських татар, вірменів, проводили масові чистки. Через 73 роки, підсумовують історики, переселення повторились. У 2014 році російські війська окупували півострів. Бажаючи жити в Україні люди добровільно покинули свої домівки. І тепер кримські українці намагаються будувати нове життя.
 
Крим у складі Росії – це нове випробування для України, кажуть історики. Але історія має властивість повторюватись: у 44-му нацистів з півострова таки вибили.

«Сівер-центр»

Теги: 1944, Крим, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект