moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Волонтери Корпусу Миру США говорили з слабозорими учнями про можливості кар’єрної реалізації (відео)Волонтери Корпусу Миру США говорили з слабозорими учнями про можливості кар’єрної реалізації (відео)

Гості спікінг-клабу у Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі — волонтери Корпусу Миру США. Із слабозорими учнями говорили про можливості кар’єрної реалізації.


 
«Твоє життя і кар’єра» — спікінг-клаб під такою назвою провели волонтери Корпусу Миру США з учнями 10-го, 11-го та 12-го класів Чернігівського навчально-реабілітаційного центру. Мета цих занять — профорієнтація майбутніх випускників. Учасники заняття – слабозорі, тож до вибору професії підхід особливий.

Діан Томас, волонтер Корпусу Миру США: «Ми будемо говорити з учнями про їхню кар’єру у майбутньому, аби вони уже почали думати про можливості професійної реалізації. І потім ми поговоримо про особисті якості  кожного. І зіставимо їхні особисті якості та навички із обраною професією».

Олена Житняк, директор Чернігівського навчально-реабілітаційного центру: «Відповідно до фізичних можливостей наших дітей ми намагаємось спрямувати їх на те, який вибір професії буде в майбутньому. Дуже важко, тому що, звичайно, що кожна дитина хоче реалізувати там, де вона бачить себе. Якщо говорити про наших випускників, то всі, де себе бачив, вони це реалізували і досягли певних можливостей. Вони на сьогоднішній день здають ЗНО, так як і учні загальноосвітніх шкіл, і вступають теж до вищих навчальних закладів».
 
Наразі на Чернігівщині працює 73 волонтери Корпусу Миру США. Мета, з якою вони приїхали в Україну, – робота з молоддю.

«Сівер-центр»

Теги: Корпус Миру США, слабозорі, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект