Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Бутіки поблизу Храму всіх святих мають бути знесені (відео)Бутіки поблизу Храму всіх святих мають бути знесені (відео)

Бутіки по вулиці Рокосовського, 16А, що поблизу Храму всіх святих, мають бути знесені. Це пов’язано з припиненням права постійного користування цією земельною ділянкою комунальним підприємством «Паркування та ринок». Підприємці, які там торгують, мали б з’їхати ще 1 лютого цього року. Стурбовані перспективою залишитися без робочих місць, вони прийшли на прийом до міського голови. Кажуть, торгують там хто 10, а хто і 15 років. У 2010 заключили договори з підприємством «Паркування і ринок».

Але, як з’ясувалося, встановлені ці торгові ряди з порушеннями законодавства.Незаконну торгівлю в місті хочуть викорінити. Мер каже, вже прибрали з вулиць так званих «летючих голландців» з їхніми столами, на ринку «Нива» зникла «труба», у інше місце переїхали і торговці квітами. Стало значно краще, погоджуються і підприємці, але вони бояться втратити свого покупця.

Підприємці просять дати їм час хоча б розпродати товар. Міський голова стоїть на своєму:

Обговорення вийшло дуже гострим та тривалим. Міський голова пропонував кілька варіантів виходу з ситуації.

Міський голова пропонував навіть підписати Угоду про досягнення порозуміння, в якому підприємцям дається строк до 31 серпня, аби вони закінчили свою торгову діяльність. Одним із пунктів пропонувалося працевлаштування людей на вулиці Ремісничій, де поряд з Центральним ринком підприємство Паркування і ринок будує нові бутіки. Підприємці довго радились та остаточну відповідь поки що так і не дали.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: торгівля, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект