Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Де в Чернігові з’являться нові велодоріжки? (відео)Де в Чернігові з’являться нові велодоріжки? (відео)

З кожним роком у місті збільшується кількість прихильників їзди на велосипеді. У Чернігові навіть зафіксували черговий рекорд України, коли на один з велоднів зібралось 1600 учасників. Проте наразі велоінфраструктура в місті не достатньо розвинена. Саме тому було прийнято програму розвитку велосипедного руху і облаштування велосипедної інфраструктури міста, розраховану на 3 роки, завдяки якій у Чернігові незабаром з’являться нові доріжки. Про виконання цієї програми говорили на засіданні в мерії. Обговорення було жваве. Свої пропозиції висловлювали безпосередньо розробники велоструктури міста, а також громадські активісти. Насамперед йшлося про облаштування велосипедної смуги з лівим поворотом за рухом транспорту на перехресті вулиць Шевченка та Пушкіна. Адже наразі за правилами дорожнього руху велосипедист не може робити лівий поворот, хоча більшість нехтує цими заборонами.А ще незабаром з’явиться нова велодоріжка від мосту через річку Десна і до храму святої Катерини. Обговорювали учасники і можливість побудови доріжки по вулиці Береговій, яка б дозволила усім велолюбителям з комфортом дістатися на міський пляж Золотий берег. А от на скарги чернігівців про те, що ліквідовано заїзд на велодоріжку по вулиці Мазепи, головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства відповів так.

Дмитро Хажевскас, головний спеціаліст управління житлово-комунального господарства ЧМР: «Це зробили через те, що там планується продовження велодоріжки і в’їзду в тому місці вже не буде. Там ми плануємо зробити двосторонню велодоріжку. Та доріжка, яка зараз існує, протяжністю 2,5 метри. Ми плануємо її розширити за рахунок зеленої зони до 3 метрів. Розширення буде проводитися в бік дороги. Велодоріжка буде починатися від вокзалу і, в планах, до перехрестя Мазепи-Миру і далі по Київській».

При проектуванні велосипедної інфраструктури міста розробники враховували досвід провідних європейських країн, де надзвичайно розвинений велосипедний рух. Наразі тривають обговорення. Де з’являться нові велодоріжки у Чернігові, буде вирішено на черговій сесії міськради, яка запланована на 25 травня.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: Дмитро Хажевскас, велодоріжки, велорух, велосипед, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект