moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » До Дня музеїв – духмяна виставка (відео)До Дня музеїв – духмяна виставка (відео)

Аромат справжнього дерева та лози панує у виставковій залі військово-історичного музею Чернігова. Відомо, що з давніх-давен ці два природні матеріали широко використовувалися у житті населення. З них будували житло та господарські приміщення, виготовляли знаряддя праці, меблі, транспорт, посуд і навіть дитячі іграшки. Зустрічаються і сьогодні у інтер’єрах вироби з дерева, лози і соломи.До міжнародного дня музеїв, 17-го травня відкрилася виставка «Деревообробка та лозоплетіння - від ремесла до мистецтва». В експозиції вишикувалося понад дві сотні виробів - від давньоруських часів до сьогодення. Є тут і особливо цінні предмети.

Із більш сучасного періоду на виставці є дерев’яні полиці для посуду, кухлі, скриньки, декоративні предмети, а також меблі з дерева та лози. Їх виготовляли знані у Чернігові та області народні майстри. Деякі з них особисто завітали на виставку.

Приєдналися до експозиції і молоді майстри-різьбярі - вихованці Чернігівського будівельного ліцею. Хлопці продемонстрували загалу власні творіння.

Оцінили успіхи ліцеїстів і професіонали, зокрема голова Чернігівського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Володимир Мороз. Він гордий, що таку, здавалося б, старовинну справу - різблення по дереву, продовжують юні таланти. Адже, щодо підготовки молодих майстрів у Чернігові, існують певні проблеми.

Попри негаразди, Чернігівщина все таки має чим пишатися у сфері деревообробки та лозоплетіння. Виставка у військово-історичному музеї триватиме щонайменше місяць, доторкнутися до неймовірно красивого ремесла може кожен. На відкритті експозиції, відвідувачі не лише ознайомилися з історією виробів, а і долучилися до майстер-класу із різблення по дереву та лозоплетіння.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: різьба по дереву, виставка, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект