Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На Чернігівщині жінка переїхала автомобілем двох дітей та за 9 місяців розслідування справа так і не зрушила з місця (відео)На Чернігівщині жінка переїхала автомобілем двох дітей та за 9 місяців розслідування справа так і не зрушила з місця (відео)

На Чернігівщині жінка переїхала автомобілем двох дітей. Дівчинка вижила, а ось хлопчик помер у лікарні. Втім, водійка твердить, що не винна. На її боці поліцейські, кажуть, що діти просто раптово вискочили на дорогу, а рухалася іномарка всього 20 км/год. Проте місцеві мешканці говорять зовсім інше.

Чому ж за 9 місяців розслідування справа не зрушила з місця, дивіться у сюжеті.


Сюжет про смертельне ДТП на Чернігівщині дивіться з 15:55 хвилини.

Стасику в жовтні повинно було виповнитися 4 рочки. Хлопчик був веселим і грайливим, любив бігати і сміятися. Тепер його усмішку рідні можуть бачити лише на фотографіях.

9 місяців тому Стасик разом із 13-річною сестрою їхав на велосипеді. На одному з поворотів дітей збив автомобіль. Дівчинці зламало ногу, а ось травми хлопчика були несумісними з життям – іномарка буквально переїхала малюка.

Наталія Литвиненко, мати загиблого хлопчика: «У дитини були поламані ребра, лопнула легеня, голова була повністю розбита, з вух та носа текла кров».

Аварія сталася на цьому місці, діти виїхали з вулиці і повертали праворуч. Їм на зустріч рухався легковик. За якусь мить автівка переїхала велосипед і зупинилася за 5 метрів від закривавлених дітей.

Юлія Литвиненко, постраждала дівчинка: «Нічого не пам’ятаю. Наче мені хто очі закрив. Пам’ятаю тільки, як ми лежали на землі. Стасик біля мене лежав. Жінка казала: «Що з нами буде». А її чоловік на це сказав: «Нічого з тобою не буде».

За кермом була молода жінка. Оксана разом з чоловіком поверталася з гостей. Коли переїхала малечу, навіть не вийшла з машини. До дітей підійшов її чоловік і почав кричати. Потім забрав покалічених в авто і наказав дружині їхати в лікарню.

Юлія Литвиненко, постраждала дівчинка: «Я попросила води братику, на що чоловік мені сказав, що вона йому вже не потрібна».

Поліцейські провели слідчий експеримент і з’ясували, що автомобіль рухався зі швидкістю 20 км/год. Мало того, діти самі винні, бо раптово вискочили на дорогу.

Проте експерт з ДТП каже, до таких страшних наслідків призвела значно більша швидкість машини.

Владислав Антонов, експерт з ДТП: «Скорость автомобиля скорее всего была в приделах 40-50. И судя по схеме, дети появились не неожиданно, а за какое-то время до удара. То есть, если бы девушка была более опытнее и ехала медленней, то она успела бы затормозить до момента столкновения».

Селяни розповідають, на мить аварії у жінки не було навіть водійського посвідчення. А ще напередодні смертельної ДТП місцеві бачили, як подружжя пило алкоголь. Проте в поліції переконують, кермувальниця була тверезою.

Будинок родичів, де подружжя святкувало щось перед трагедією. Заходимо у двір. Спочатку зі знімальною групою тут говорити не хотіли. Але потім таки господиня виходить до журналістів. Каже, вночі після аварії горілку вживав лише чоловік.

«19 серпня Сергій був п’яний», - каже господиня.

Слідчий, який веде цю справу, говорити з журналістами відмовився. Чому за 9 місяців розслідування, немає жодних вагомих результатів, запитали в головному управлінні поліції в Чернігівській області. Там також не розповіли, чому справу й досі не передали до суду.

Сергій Бриль, речник ГУ Національної поліції в Чернігівській області: «Проведено комплекс заходів, експертиз, допитані звідки та очевидці пригоди. Проведено відтворення обстановки та обставин дорожньо-транспортної пригоди. Здійснено також цілий ряд необхідних експертиз».

Тому журналісти зателефонували Оксані, яка була за кермом того фатального дня, її слова приголомшують: «Я нікого не переїжджала». На запитання: як так сталося, що хлопчик помер. Оксана відповіла, хай мати дивиться за своїми дітьми.

Наталя каже, після аварії водійка хотіла відкупитися і принесла подружжю, яка поховала маленького сина, 10 тисяч гривень.

Наталія Литвиненко, мати загиблого хлопчика: «Гроші ми не взяли. На наступний день після похорону ми їй віднесли ці гроші. Я своєї дитини не продам».

Поки справу розслідують Оксана в ній фігурує не як підозрювана, а як свідок. Батьки ж загиблого малюка кажуть, слідчий вже телефонував і казав, що буде закривати провадження через відсутність складу злочину.

Та «Свідок» далі пильно стежитиме за цією справою і за деякий час знову завітає до слідчого.

Сюжет телеканалу «НТН», «Свідок»

Теги: Наталія Литвиненко, Юлія Литвиненко, ДТП, «НТН», «Свідок»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект