moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На Чернігівщині жінка переїхала автомобілем двох дітей та за 9 місяців розслідування справа так і не зрушила з місця (відео)На Чернігівщині жінка переїхала автомобілем двох дітей та за 9 місяців розслідування справа так і не зрушила з місця (відео)

На Чернігівщині жінка переїхала автомобілем двох дітей. Дівчинка вижила, а ось хлопчик помер у лікарні. Втім, водійка твердить, що не винна. На її боці поліцейські, кажуть, що діти просто раптово вискочили на дорогу, а рухалася іномарка всього 20 км/год. Проте місцеві мешканці говорять зовсім інше.

Чому ж за 9 місяців розслідування справа не зрушила з місця, дивіться у сюжеті.


Сюжет про смертельне ДТП на Чернігівщині дивіться з 15:55 хвилини.

Стасику в жовтні повинно було виповнитися 4 рочки. Хлопчик був веселим і грайливим, любив бігати і сміятися. Тепер його усмішку рідні можуть бачити лише на фотографіях.

9 місяців тому Стасик разом із 13-річною сестрою їхав на велосипеді. На одному з поворотів дітей збив автомобіль. Дівчинці зламало ногу, а ось травми хлопчика були несумісними з життям – іномарка буквально переїхала малюка.

Наталія Литвиненко, мати загиблого хлопчика: «У дитини були поламані ребра, лопнула легеня, голова була повністю розбита, з вух та носа текла кров».

Аварія сталася на цьому місці, діти виїхали з вулиці і повертали праворуч. Їм на зустріч рухався легковик. За якусь мить автівка переїхала велосипед і зупинилася за 5 метрів від закривавлених дітей.

Юлія Литвиненко, постраждала дівчинка: «Нічого не пам’ятаю. Наче мені хто очі закрив. Пам’ятаю тільки, як ми лежали на землі. Стасик біля мене лежав. Жінка казала: «Що з нами буде». А її чоловік на це сказав: «Нічого з тобою не буде».

За кермом була молода жінка. Оксана разом з чоловіком поверталася з гостей. Коли переїхала малечу, навіть не вийшла з машини. До дітей підійшов її чоловік і почав кричати. Потім забрав покалічених в авто і наказав дружині їхати в лікарню.

Юлія Литвиненко, постраждала дівчинка: «Я попросила води братику, на що чоловік мені сказав, що вона йому вже не потрібна».

Поліцейські провели слідчий експеримент і з’ясували, що автомобіль рухався зі швидкістю 20 км/год. Мало того, діти самі винні, бо раптово вискочили на дорогу.

Проте експерт з ДТП каже, до таких страшних наслідків призвела значно більша швидкість машини.

Владислав Антонов, експерт з ДТП: «Скорость автомобиля скорее всего была в приделах 40-50. И судя по схеме, дети появились не неожиданно, а за какое-то время до удара. То есть, если бы девушка была более опытнее и ехала медленней, то она успела бы затормозить до момента столкновения».

Селяни розповідають, на мить аварії у жінки не було навіть водійського посвідчення. А ще напередодні смертельної ДТП місцеві бачили, як подружжя пило алкоголь. Проте в поліції переконують, кермувальниця була тверезою.

Будинок родичів, де подружжя святкувало щось перед трагедією. Заходимо у двір. Спочатку зі знімальною групою тут говорити не хотіли. Але потім таки господиня виходить до журналістів. Каже, вночі після аварії горілку вживав лише чоловік.

«19 серпня Сергій був п’яний», - каже господиня.

Слідчий, який веде цю справу, говорити з журналістами відмовився. Чому за 9 місяців розслідування, немає жодних вагомих результатів, запитали в головному управлінні поліції в Чернігівській області. Там також не розповіли, чому справу й досі не передали до суду.

Сергій Бриль, речник ГУ Національної поліції в Чернігівській області: «Проведено комплекс заходів, експертиз, допитані звідки та очевидці пригоди. Проведено відтворення обстановки та обставин дорожньо-транспортної пригоди. Здійснено також цілий ряд необхідних експертиз».

Тому журналісти зателефонували Оксані, яка була за кермом того фатального дня, її слова приголомшують: «Я нікого не переїжджала». На запитання: як так сталося, що хлопчик помер. Оксана відповіла, хай мати дивиться за своїми дітьми.

Наталя каже, після аварії водійка хотіла відкупитися і принесла подружжю, яка поховала маленького сина, 10 тисяч гривень.

Наталія Литвиненко, мати загиблого хлопчика: «Гроші ми не взяли. На наступний день після похорону ми їй віднесли ці гроші. Я своєї дитини не продам».

Поки справу розслідують Оксана в ній фігурує не як підозрювана, а як свідок. Батьки ж загиблого малюка кажуть, слідчий вже телефонував і казав, що буде закривати провадження через відсутність складу злочину.

Та «Свідок» далі пильно стежитиме за цією справою і за деякий час знову завітає до слідчого.

Сюжет телеканалу «НТН», «Свідок»

Теги: Наталія Литвиненко, Юлія Литвиненко, ДТП, «НТН», «Свідок»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект