moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Ліцей №16 змінив статус і набирає 1 клас (відео)Ліцей №16 змінив статус і набирає 1 клас (відео)

Замість дорослих хлопців, випускників 16 ліцею, наступного року навчатимуться першачки, бо початковій школі тут бути. Вже офіційно заклад змінив статус і за це проголосували минулого тижня члени виконкому міської ради. Але спеціалізація ліцею не зміниться.

Втім поки що в початковій школі будуть лише першокласники, поки будуть відсутні 2 та 3 класи.Останні 15 років в частині приміщень колишньої 16-ї школи розміщувався науково-методичний центр. З осені його планують перемістити в іншу будівлю. А перший поверх, після ремонту і облаштування, знову повернеться школярам.

Літо для керівництва школи буде спекотним. Крім ремонту необхідно для першокласників замовити підручники, меблі, але найголовніше – спеціальні парти. Бо ті що є в ліцеї зараз завеликі для 6-7-річних дітей.

На сьогодні до майбутнього першого класу вже подали 21 заяву. Тож набереться лише один клас. Але колектив закладу не сумнівається, що вже наступного року бажаючих буде значно більше, бо у свій час 16 школа була дуже популярною, її випускниками є чимало відомих у місті людей, зокрема, і міський голова Чернігова.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: ліцей №16, перший клас, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект