Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як покарають директорку 2 школи за побори на ремонт класу? (відео)Як покарають директорку 2 школи за побори на ремонт класу? (відео)

Як змінився освітянський сектор у місті, - заслуховував звіт начальника Василя Білогури міський голова та керівники структурних підрозділів на нараді у муніципалітеті.Головна зміна минулого року – жодних грошей від батьків не мають збирати у школах. Проте, як виявилось, не всі зрозуміли розпорядження градоначальника і продовжили практику так званого щедрування. Один з депутатів міської ради звернувся до очільника міста із скаргою щодо таких поборів у 2-й школі.

У класі вчителька розмістила навіть повідомлення для батьків: «Якщо хочуть батьки зробити ремонт у класі, думайте самі».

Вкотре міський голова наголошує, що гроші на косметичний ремонт є у міському бюджеті, і якщо є потреба в ньому, директор просто має зробити заявку до управління освіти. Далі кошти виділять із місцевого кошторису.

Якщо ж директори шкіл не припинять збирати гроші, каже міський голова, доведеться реагувати на такі порушення жорстко. Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якщо хтось настільки тупий і не розуміє, що це треба припинити, то я прошу цих людей наказувати – аж до звільнення з роботи».

Градоначальник звертається до керівників навчальних закладів, під час літніх канікул змінити кольори в шкільних коридорах на більш життєрадісні. Адже останні відвідини навчальних закладів показали, що в багатьох закладах кольорова гамма перетворила коридори на каземати.

Відділ економіки міської ради має підготувати звіт щодо рухомого й нерухомого майна управління освіти та доцільності його утримання. Крім того, оцінять і якість роботи працівників освітянського сектору.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: побори, Василь Білогура, школа №2, Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект