moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як покарають директорку 2 школи за побори на ремонт класу? (відео)Як покарають директорку 2 школи за побори на ремонт класу? (відео)

Як змінився освітянський сектор у місті, - заслуховував звіт начальника Василя Білогури міський голова та керівники структурних підрозділів на нараді у муніципалітеті.Головна зміна минулого року – жодних грошей від батьків не мають збирати у школах. Проте, як виявилось, не всі зрозуміли розпорядження градоначальника і продовжили практику так званого щедрування. Один з депутатів міської ради звернувся до очільника міста із скаргою щодо таких поборів у 2-й школі.

У класі вчителька розмістила навіть повідомлення для батьків: «Якщо хочуть батьки зробити ремонт у класі, думайте самі».

Вкотре міський голова наголошує, що гроші на косметичний ремонт є у міському бюджеті, і якщо є потреба в ньому, директор просто має зробити заявку до управління освіти. Далі кошти виділять із місцевого кошторису.

Якщо ж директори шкіл не припинять збирати гроші, каже міський голова, доведеться реагувати на такі порушення жорстко. Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якщо хтось настільки тупий і не розуміє, що це треба припинити, то я прошу цих людей наказувати – аж до звільнення з роботи».

Градоначальник звертається до керівників навчальних закладів, під час літніх канікул змінити кольори в шкільних коридорах на більш життєрадісні. Адже останні відвідини навчальних закладів показали, що в багатьох закладах кольорова гамма перетворила коридори на каземати.

Відділ економіки міської ради має підготувати звіт щодо рухомого й нерухомого майна управління освіти та доцільності його утримання. Крім того, оцінять і якість роботи працівників освітянського сектору.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: побори, Василь Білогура, школа №2, Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект