Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » З 1 травня холодна вода здорожчає? (відео)З 1 травня холодна вода здорожчає? (відео)

50 тисяч на розробку ескізного проекту майбутнього музею, а всі меморіальні дошки уніфікують. Зокрема, до наступного виконкому члени засідання планують визначитися з розмірами та зовнішнім виглядом, аби ті, через декілька років, не виглядали недоречно.Разом з тим підтримали ще низку питань. А от доповідь про необхідність збільшити кількість працівників на комунальному підприємстві «Зеленбуд» не влаштувала.
Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ти показуєш, що на підприємстві 140 чоловік, з них – 9 озеленювачі. Підприємство називається «Зеленбуд». Хто інші тоді?»
Оратора відправили готуватися повторно. Але замість нього вже докладав начальник підприємства. Заявлені ним 38 нових штатних одиниць – це необхідність у зв’язку зі збільшенням обсягів робіт. Зокрема, минулоріч виконано 4 капітальних ремонти, на 2017 рік планується 7, та закупкою нової техніки, яка вимагає спеціалістів.
Після детальних пояснень та підрахунків, зійшлися на кількості 26 працівників.

Чекає на мешканців міста з 1 травня чергове здорожчання за послуги «Водоканалу», пов’язане воно з переглянутими нормативами на споживання води.
Сергій Малявко, директор КП «Чернігівводоканал»: «В 2016 році на рішенні виконкому нам було дозволено звернутись до науково-дослідного інституту щодо розроблення нових нормативів або підтвердження старих. Ми отримали документацію, де в середньому нормативи підвищуються на 15%. Зараз 1 кубометр води разом зі стоками коштує 18,10 грн, звісно десь відсотків на 15% тариф збільшиться».
За словами очільника підприємства, через маніпуляції з пропискою, місто несе мільйонні втрати. В будинку, де прописана одна людина, може мешкати 5 осіб. Відповідно і води споживається в 5 разів більше, а сплачується лише за одного.
Сергій Малявко: «Згідно 803 постанови міський бюджет повинен відшкодовувати різницю по отримувачам субсидії між соціальною нормою встановленою кабміном і нормативом. Таким чином ми будемо спонукати наших абонентів переходити на облік спожитої води і цієї різниці не буде виникати».
Нові ж норми взаємодії з очікуваним законом мають вимусити встановлювати прилади обліку. «Ми чекаємо прийняття закону про комерційний облік комунальних послуг, згідно якого різниця між поданою водою та спожитою водою у будинку буде розподілятись між людьми, які не мають приладів обліку. Після введення цього закону ми очікуємо, що буде 100% облік послуг водопостачання», - каже директор «Чернігівводоканалу».
Зараз встановити лічильник можна коштом міського бюджету. Вже почала діяти відповідна програма.

Не склалося з доповіддю головного комунальника. Той потрапив в перипетію з погодженням фінансування для будинку за адресою Донецка, 26 в рамках програми 20/80. Мешканці будинку подали документи на капітальний ремонт ліфтів.
Та як тільки члени виконкому почали ознайомлюватися з питання, виявилося, що ремонтувати мешканці збираються зовсім не ліфти, а вікна у під’їздах – дерев’яні хочуть замінити металоплатиковими.
Ярослав Куц: «Я був впевнений, що вони ліфти ремонтують. Може щось змінили. Принаймні, колив вони до мене приходили, то казали про ліфти».
Після чого посипався шквал запитань та відповіді одна за одною не влаштовували. «Це не нормальна ситуація, якщо ми фінансуємо 350 тисяч з бюджету і не знаємо куди», - каже очільник міста.
Вдруге питання підтримки також не знайшло. Міського голову зупинило, що вікна вибрані не місцевого виробника. Та й взагалі, всі члени засідання замислилися чи ефективно встановлювати вікна, чи не краще спочатку утеплити стіни. Тож питання взагалі відклали з постановою: розібратися.

Насамкінець затвердили 26 адрес, де цьогоріч встановлять нові зупинки, та кошти на капітальний ремонт проспекту Миру, цей вид робіт дофінансують двома мільйонами гривень. Майже 4 мільйони призначені на велодоріжки, 16 – на посилення перехрестя на Бойовій, а також на тротуари та огородження.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: виконком, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект