moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Аргентинський диригент з оркестром «Філармонія» в суботу представлять нову програму латиноамериканської музики (відео)Аргентинський диригент з оркестром «Філармонія» в суботу представлять нову програму латиноамериканської музики (відео)

Аргентинський диригент Раміро Аріста прибув до нашого міста, щоб із симфонічним оркестром «Філармонія» підготувати програму латиноамериканської музики. Її презентація відбудеться цієї суботи. На концерті диригент та оркестр запропонують слухачам музичну подорож у світ запальної та романтичної музики далекої Латинської Америки.Прозвучать відомі аргентинські, мексиканські, колумбійські, перуанські та іспанські мелодії - від «Лібертанго» Астора Пяццолли до «Ель Кондор Паса» Даніеля Роблеса.

Раміро Аріста багато гастролює, як у Латинській Америці, так і в Європі та пострадянських країнах. Неодноразово виступав з українськими оркестрами. До Чернігова Раміро запросив його колега, диригент Микола Сукач.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: латиноамериканська музика, Раміро Аріста, оркестр «Філармонія», «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект