moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Не хочете потрапити в рабство? На Алеї Героїв виставка, як цього уникнути (відео)Не хочете потрапити в рабство? На Алеї Героїв виставка, як цього уникнути (відео)

З 20 квітня на Алеї Героїв в обласному центрі діє інсталяція «Грані в кубі», ініційована представництвом Міжнародної організації з міграції. За ідеєю організаторів акції, вона покликана привернути увагу громадськості до цієї проблеми і взагалі – запобігати сучасному рабству.


 
На трьох кубах на Алеї Героїв – вся інформація щодо того, як не стати рабом і що робити і до кого звертатися, якщо ви стали постраждалим.
 
Тільки торік понад тисячу українців стали об’єктами рабської експлуатації. Причому тепер найчастіше йдеться не про жінок, які виїхали в далекі краї і стали секс-рабинями, як це було ще десятиріччя тому, а про чоловіків, які погналися за довгим рублем. Саме рублем, адже більш ніж дві третини сучасних рабів – це молоді хлопці, які поїхали на заробітки до Росії. Свідченням тому і статистика Чернігівської області: 21 постраждалий (14 чоловіків і 7 жінок).
 
Інсталяція «Грані в кубі» у Чернігові – до 4-го травня. Автори обіцяють щотижневі акції на тему торгівлі людьми на Алеї Героїв.«Сівер-центр», «Дитинець»

Теги: торгівля людьми, Алея Героїв, «Сівер-центр», «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект