Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Не хочете потрапити в рабство? На Алеї Героїв виставка, як цього уникнути (відео)Не хочете потрапити в рабство? На Алеї Героїв виставка, як цього уникнути (відео)

З 20 квітня на Алеї Героїв в обласному центрі діє інсталяція «Грані в кубі», ініційована представництвом Міжнародної організації з міграції. За ідеєю організаторів акції, вона покликана привернути увагу громадськості до цієї проблеми і взагалі – запобігати сучасному рабству.


 
На трьох кубах на Алеї Героїв – вся інформація щодо того, як не стати рабом і що робити і до кого звертатися, якщо ви стали постраждалим.
 
Тільки торік понад тисячу українців стали об’єктами рабської експлуатації. Причому тепер найчастіше йдеться не про жінок, які виїхали в далекі краї і стали секс-рабинями, як це було ще десятиріччя тому, а про чоловіків, які погналися за довгим рублем. Саме рублем, адже більш ніж дві третини сучасних рабів – це молоді хлопці, які поїхали на заробітки до Росії. Свідченням тому і статистика Чернігівської області: 21 постраждалий (14 чоловіків і 7 жінок).
 
Інсталяція «Грані в кубі» у Чернігові – до 4-го травня. Автори обіцяють щотижневі акції на тему торгівлі людьми на Алеї Героїв.«Сівер-центр», «Дитинець»

Теги: торгівля людьми, Алея Героїв, «Сівер-центр», «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект