moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Рятувальники Чернігівщини готуються до «Євробачення» (відео)Рятувальники Чернігівщини готуються до «Євробачення» (відео)

Земля, вогонь, вода і повітря – чотири стихії на полігоні Спеціального авіазагону ДСНС в Ніжині. Тут рятувальники відпрацьовували навички гасіння пожежі за допомогою авіації. Причому все це має відношення до конкурсу «Євробачення». Яким чином – наші журналісти.


 
Два дні українські рятувальники – керівники підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій відпрацьовували питання комплексного застосування наземних та авіаційних сил для проведення пошуково-рятувальних робіт, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та гасіння пожеж на базі Спеціального авіазагону в Ніжині.
 
Мета зрозуміла – щороку Україна, а лісиста Чернігівщина і поготів, страждають від лісових пожеж. Щороку простий недопалок стає причиною стихійного лиха, яке не просто нищить природу і потребує для ліквідації купу грошей, а й може загрожувати життям людей. Тому рятувальники мають бути у всеозброєнні. Під час навчань вогонь на землі тушили водою з повітря. Використовували літак АН-32П, вертольоти МІ-8 та «Єврокоптер».
 
Крім того, в ході групових тренувань рятувальники розглянули особливості спільного використання пересувних наземних та повітряних пунктів управління у надзвичайних ситуаціях. Українські рятувальники скоординували свої дії і в тому, яким чином оперативно реагувати на можливі надзвичайні ситуації та пожежі під час проведення пісенного конкурсу «Євробачення».

«Сівер-центр»

Теги: рятувальники, Євробачення, пожежа, авіація, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект