Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На Чернігівщині вп’яте пройшла спартакіада серед потерпілих на виробництві (відео)На Чернігівщині вп’яте пройшла спартакіада серед потерпілих на виробництві (відео)

Розділити життя на «до» і «після» травми. Саме так, як кажуть психологи, намагається зробити більшість потерпілих на виробництві. Реабілітувати людей з особливими потребами, захистити їх інтереси і зробити достатньою якість життя – це завдання в тому числі і Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Соціальний проект фонду під назвою «Сила духу» започатковано п’ять років тому і нині ця спартакіада серед інвалідів праці допомагає сотням людей відчути, що вони здатні на більше.
 


Рівень відповідальності суспільства перед потерпілими на виробництві вимірюється не лише страховими виплатами: бажано лікувати і оздоровлювати людину і в фізичному, і в психологічно-емоційному плані. Цьому сприяє «Сила духу» — і в прямому, і в переносному значенні. Таку назву має спартакіада серед інвалідів праці. Змагання проводяться з 6 видів спорту: армрестлінг, дартс, бомбаскет, настільний теніс, шахи та піднімання гирь.
 

«Кидати і влучати в ціль» — Людмила Баркова, інвалід другої групи, каже, що це в неї з дитинства. Досягати свого попри біль. Дартс навчив її бути сильною. В спартакіаді вона бере участь вчетверте і має всі шанси стати чемпіонкою не лише на обласному, а й на всеукраїнському рівні, знову повторивши свою перемогу.
 
Віктор Ігнатовський з Менщини своє звання чемпіона з армспорту пояснює просто – «сила від природи».
 
Далі команда переможців області стане учасником  Всеукраїнської спартакіади, на якій учасники ще раз доведуть свою майстерність, найкращі спортивні і людські якості, прагнення до перемоги та… силу духу.

«Сівер-центр»

Теги: спорт, спартакіада, виробничий травматизм, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект