moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На Чернігівщині вп’яте пройшла спартакіада серед потерпілих на виробництві (відео)На Чернігівщині вп’яте пройшла спартакіада серед потерпілих на виробництві (відео)

Розділити життя на «до» і «після» травми. Саме так, як кажуть психологи, намагається зробити більшість потерпілих на виробництві. Реабілітувати людей з особливими потребами, захистити їх інтереси і зробити достатньою якість життя – це завдання в тому числі і Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Соціальний проект фонду під назвою «Сила духу» започатковано п’ять років тому і нині ця спартакіада серед інвалідів праці допомагає сотням людей відчути, що вони здатні на більше.
 


Рівень відповідальності суспільства перед потерпілими на виробництві вимірюється не лише страховими виплатами: бажано лікувати і оздоровлювати людину і в фізичному, і в психологічно-емоційному плані. Цьому сприяє «Сила духу» — і в прямому, і в переносному значенні. Таку назву має спартакіада серед інвалідів праці. Змагання проводяться з 6 видів спорту: армрестлінг, дартс, бомбаскет, настільний теніс, шахи та піднімання гирь.
 

«Кидати і влучати в ціль» — Людмила Баркова, інвалід другої групи, каже, що це в неї з дитинства. Досягати свого попри біль. Дартс навчив її бути сильною. В спартакіаді вона бере участь вчетверте і має всі шанси стати чемпіонкою не лише на обласному, а й на всеукраїнському рівні, знову повторивши свою перемогу.
 
Віктор Ігнатовський з Менщини своє звання чемпіона з армспорту пояснює просто – «сила від природи».
 
Далі команда переможців області стане учасником  Всеукраїнської спартакіади, на якій учасники ще раз доведуть свою майстерність, найкращі спортивні і людські якості, прагнення до перемоги та… силу духу.

«Сівер-центр»

Теги: спорт, спартакіада, виробничий травматизм, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект