moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як пройде вирішальний етап реформи місцевого самоврядування (відео)Як пройде вирішальний етап реформи місцевого самоврядування (відео)

Сьогодні це питання обговорили представники активу Чернігівського району: голови громад, депутати місцевих рад, лідери ініціативних груп. У районній раді назву цьому заходу дали з певним викликом: «Форум розумних людей».


 
«Форум розумних людей» у Чернігівському районі проводять уже вдруге. Співорганізатори – районна рада і Чернігівський центр розвитку місцевого самоврядування. Другий форум присвячений реформі самоврядування й децентралізації влади. У районі вже створені три об’єднаних територіальних громади: Іванівська, Михайло-Коцюбинська й Гончарівська. Як об’єднається решта населених пунктів району, вирішується зараз.
 
Чернігівський район – територіально складний для реформування з двох причин: тут розташований обласний центр і тут виникла ініціатива створити громаду, до якої увійшли б населені пункти з різних районів, а саме з центром в Олишівці. Щоб урегулювати такі випадки, чекали на законодавче рішення. Верховна Рада 16-го березня прийняла Закон про особливості об’єднання населених пунктів з різних районів. Тепер представники майбутньої Олишівської громади подали на затвердження необхідні документи. Об’єднуватимуться поки що сама Олишівка й Смолянка Куликівського району. Пропонували Красилівці Козелецького району, але там поки що утрималися.
 
На форум для консультацій місцеві депутати, активісти й управлінці запросили Юрія Ганущака – одного з авторів реформи місцевого самоврядування в Україні. Він вважає, що цей рік є вирішальним у процесі реформування. Юрій Ганущак каже: об’єднання йде болісно, але воно й має бути вистраждане. Подекуди районна влада саботує реформу, адже посадовці бояться втратити робочі місця. Але насправді фахових і сумлінних управлінців зараз не вистачає.
 
Спеціально обговорювали на форумі питання медичної реформи й роботи закладів охорони здоров’я в об’єднаних громадах.

«Сівер-центр»

Теги: Юрій Ганущак, реформи, форум, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект