Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Таланти багатодітної родини» (відео)«Таланти багатодітної родини» (відео)

«Таланти багатодітної родини» — творчий конкурс, який має на меті відродження народних традицій та збереження сімейних цінностей українців. А ще – це можливість для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей реалізувати свої творчі здібності. Обласний етап конкурсу проводять щороку у травні, а перед цим талановиті діти пробують свої сили у районних змаганнях. У Чернігівському районі конкурс традиційно проводять на базі Старобілоуської школи.


 
Перший виступ перед публікою із власною поезією – семикласник Ілля Остапов читає свій вірш на конкурсі «Таланти багатодітної родини». «Лист братові» хлопець присвятив захисникам України.

Ілля Остапов, учень 7-го класу Снов’янської ЗОШ:
«Чому лунають постріли усюди?
Навіщо створювать цю кляту зброю,
Щоб кожна жінка залишилася вдовою?».
 
Ілля пише небагато, проте війна на Сході не могла залишити хлопця байдужим – у дитячих віршах з’явилися зовсім недитячі переживання.

Ілля Остапов, учень 7-го класу Снов’янської ЗОШ: «Кожний раз по телебаченню чутно, як обстрілюють. Поранення, смерті, дуже гірко чути таке кожного дня. Справді, як так можна?».
 
«Таланти багатодітної родини» — традиційний конкурс, і традиційно його відбірковий етап в Чернігівському районі проводять на базі Старобілоуської школи.

Дар’я Отрошко, учениця 9-го класу Старобілоуської ЗОШ: «Дуже добре, що в такий нелегкий час для нашої України всі ми тут — і діти, і дорослі зустрічаємося разом, аби запалити в наших серцях вогник доброти, патріотизму, щастя і завести нові знайомства».
 
Школярі змагаються у восьми номінаціях: це і образотворче мистецтво, і вокал, і хореографія. Переможці кожної їдуть на обласний етап конкурсу. А на районному цього року свої таланти представили п’ятдесят чотири учасники.

Олександр Чаус, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської райдержадміністрації: «Менше 50-ти учасників не було ще. Діти мають змогу представити свої роботи, показати свої уміння й навички, до чого вони йдуть, чим займаються в навчальних закладах, до чого їх заохочують вчителі під час навчання в школах».
 
Вперше бере участь у конкурсі молодша донька Ірини Науменко, підготувала пісню про бабусю. У родині три донечки, музичні здібності мають всі, каже пані Ірина. Колись і сама співала, та зараз часу на творчість не вистачає. Проте, мабуть, любов до мистецтва у дітей саме від мами.

Ірина Науменко, багатодітна мати (с. Товстоліс): «Може й від мами, але більше від музичного керівника, яка працює в Халявинській школі, вона їх надихає, і в садочку вона працює. І менша донька із садочка взяла все це для себе – і гру на музичному інструменті, і співи, і танці. І сім’я співуча, але більше це від вчителя».
 
Ще одна маленька учасниця творчих змагань – першокласниця Наталія Левченко. Дівчинка любить малювати яскраві незвичайні картини, зображувати на них вигаданих персонажів. Головне, каже, — уява.

Наталія Левченко, учениця 1-го класу Михайло-Коцюбинської гімназії: «Оцю картину – її назва «Світ навколо мене» — я уявляла, що може бути в світі різноподібне, що може бути цікавим. Мені найбільше подобається малювати з дуже великим уявленням».
 
Відродження української культури, народних традицій та збереження сімейних цінностей – ось головна мета конкурсу. Обласний його етап відбудеться у травні, переможці поїдуть на відпочинок до моря.

«Сівер-центр»

Теги: творчий конкурс, багатодітні родини, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект