moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Таланти багатодітної родини» (відео)«Таланти багатодітної родини» (відео)

«Таланти багатодітної родини» — творчий конкурс, який має на меті відродження народних традицій та збереження сімейних цінностей українців. А ще – це можливість для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей реалізувати свої творчі здібності. Обласний етап конкурсу проводять щороку у травні, а перед цим талановиті діти пробують свої сили у районних змаганнях. У Чернігівському районі конкурс традиційно проводять на базі Старобілоуської школи.


 
Перший виступ перед публікою із власною поезією – семикласник Ілля Остапов читає свій вірш на конкурсі «Таланти багатодітної родини». «Лист братові» хлопець присвятив захисникам України.

Ілля Остапов, учень 7-го класу Снов’янської ЗОШ:
«Чому лунають постріли усюди?
Навіщо створювать цю кляту зброю,
Щоб кожна жінка залишилася вдовою?».
 
Ілля пише небагато, проте війна на Сході не могла залишити хлопця байдужим – у дитячих віршах з’явилися зовсім недитячі переживання.

Ілля Остапов, учень 7-го класу Снов’янської ЗОШ: «Кожний раз по телебаченню чутно, як обстрілюють. Поранення, смерті, дуже гірко чути таке кожного дня. Справді, як так можна?».
 
«Таланти багатодітної родини» — традиційний конкурс, і традиційно його відбірковий етап в Чернігівському районі проводять на базі Старобілоуської школи.

Дар’я Отрошко, учениця 9-го класу Старобілоуської ЗОШ: «Дуже добре, що в такий нелегкий час для нашої України всі ми тут — і діти, і дорослі зустрічаємося разом, аби запалити в наших серцях вогник доброти, патріотизму, щастя і завести нові знайомства».
 
Школярі змагаються у восьми номінаціях: це і образотворче мистецтво, і вокал, і хореографія. Переможці кожної їдуть на обласний етап конкурсу. А на районному цього року свої таланти представили п’ятдесят чотири учасники.

Олександр Чаус, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської райдержадміністрації: «Менше 50-ти учасників не було ще. Діти мають змогу представити свої роботи, показати свої уміння й навички, до чого вони йдуть, чим займаються в навчальних закладах, до чого їх заохочують вчителі під час навчання в школах».
 
Вперше бере участь у конкурсі молодша донька Ірини Науменко, підготувала пісню про бабусю. У родині три донечки, музичні здібності мають всі, каже пані Ірина. Колись і сама співала, та зараз часу на творчість не вистачає. Проте, мабуть, любов до мистецтва у дітей саме від мами.

Ірина Науменко, багатодітна мати (с. Товстоліс): «Може й від мами, але більше від музичного керівника, яка працює в Халявинській школі, вона їх надихає, і в садочку вона працює. І менша донька із садочка взяла все це для себе – і гру на музичному інструменті, і співи, і танці. І сім’я співуча, але більше це від вчителя».
 
Ще одна маленька учасниця творчих змагань – першокласниця Наталія Левченко. Дівчинка любить малювати яскраві незвичайні картини, зображувати на них вигаданих персонажів. Головне, каже, — уява.

Наталія Левченко, учениця 1-го класу Михайло-Коцюбинської гімназії: «Оцю картину – її назва «Світ навколо мене» — я уявляла, що може бути в світі різноподібне, що може бути цікавим. Мені найбільше подобається малювати з дуже великим уявленням».
 
Відродження української культури, народних традицій та збереження сімейних цінностей – ось головна мета конкурсу. Обласний його етап відбудеться у травні, переможці поїдуть на відпочинок до моря.

«Сівер-центр»

Теги: творчий конкурс, багатодітні родини, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект