moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Спецназ навчає чернігівських студентів (відео)Спецназ навчає чернігівських студентів (відео)

У Чернігівському національному педагогічному університеті військові інструктори з бойових мистецтв розпочали навчання прийомів рукопашного бою за розробленими методиками для своїх побратимів, дітей військовослужбовців і студентів місцевих вишів.— Спочатку іде фізична розминка, потім – певні фізичні вправи для загального фізичного розвитку і надалі вже саме відпрацювання прийомів рукопашного бою, – Сергій Сіроцький, начальник штабу Чернігівського зонального відділу ВСП, підполковник.

Тренування проходять двічі на тиждень на постійній основі. Група учнів налічує вже близько двадцяти осіб, та їх кількість постійно зростає, а опанувати всі напрямки бойової майстерності тут можна абсолютно безкоштовно.

— Це рукопашний бій, панкратіон, самбо, бойове самбо, контактний, напівконтактний бокс, ну в принципі по всіх розділах, за якими можна виступити, ми виступаємо, — Леонід Левченко, інструктор із рукопашного бою, сержант.

Інструктори запевняють, що майже всі учасники за час навчання вже досягають значних успіхів.

— Непогані успіхи в нас, дехто з тих, хто тут займається, брав участь у міських, обласних, всеукраїнських турнірах, турнірах вищого значення, — Леонід Левченко, інструктор із рукопашного бою, сержант.

Молодь залюбки відвідує заняття та прагне до нових спортивних успіхів.

— Вибрав цю секцію, бо, по-перше, це було безкоштовно, хотілося займатися. По-друге, я позаймався і зрозумів, що це хороший тренер, мені подобається, як він проводить тренування. І сама мотивація: виступати на змаганнях,здобувати перші місця, — Дмитро Прискока, студент, син військовослужбовця.

Тож невдовзі секція з бойових мистецтв буде розширюватись, а її вихованці зроблять значний крок до спортивних вершин.

Сюжет: Cheline TV

Теги: Сергій Сіроцький, рукопашний бій, студенти, Cheline TV

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект