Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Спецназ навчає чернігівських студентів (відео)Спецназ навчає чернігівських студентів (відео)

У Чернігівському національному педагогічному університеті військові інструктори з бойових мистецтв розпочали навчання прийомів рукопашного бою за розробленими методиками для своїх побратимів, дітей військовослужбовців і студентів місцевих вишів.— Спочатку іде фізична розминка, потім – певні фізичні вправи для загального фізичного розвитку і надалі вже саме відпрацювання прийомів рукопашного бою, – Сергій Сіроцький, начальник штабу Чернігівського зонального відділу ВСП, підполковник.

Тренування проходять двічі на тиждень на постійній основі. Група учнів налічує вже близько двадцяти осіб, та їх кількість постійно зростає, а опанувати всі напрямки бойової майстерності тут можна абсолютно безкоштовно.

— Це рукопашний бій, панкратіон, самбо, бойове самбо, контактний, напівконтактний бокс, ну в принципі по всіх розділах, за якими можна виступити, ми виступаємо, — Леонід Левченко, інструктор із рукопашного бою, сержант.

Інструктори запевняють, що майже всі учасники за час навчання вже досягають значних успіхів.

— Непогані успіхи в нас, дехто з тих, хто тут займається, брав участь у міських, обласних, всеукраїнських турнірах, турнірах вищого значення, — Леонід Левченко, інструктор із рукопашного бою, сержант.

Молодь залюбки відвідує заняття та прагне до нових спортивних успіхів.

— Вибрав цю секцію, бо, по-перше, це було безкоштовно, хотілося займатися. По-друге, я позаймався і зрозумів, що це хороший тренер, мені подобається, як він проводить тренування. І сама мотивація: виступати на змаганнях,здобувати перші місця, — Дмитро Прискока, студент, син військовослужбовця.

Тож невдовзі секція з бойових мистецтв буде розширюватись, а її вихованці зроблять значний крок до спортивних вершин.

Сюжет: Cheline TV

Теги: Сергій Сіроцький, рукопашний бій, студенти, Cheline TV

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект