Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Більшість людей надає перевагу електронним книгам та інернету (відео)Більшість людей надає перевагу електронним книгам та інернету (відео)

Комунальне підприємство «Будинок книги», не дивлячись на складнощі, тримає, як то кажуть, «руку на пульсі» і залишається стабільно працюючим. Директор Вячелав Бєлогура на ранковій нараді в мерії 18 квітня під час звіту зауважив, що чистий прибуток підприємства за 2016 рік склав 1 мільйон 12 тисяч гривень, що на 455 тисяч гривень більше ніж торік. Позитивна динаміка зберігається і зараз.Та проблеми все ж існують, головна з них полягає у тому, що людей, яких цікавить друкована література, не так вже багато, більшість надає перевагу електронним книгам та інернету. Окрім цього закупівля підручників чи книжок стала дорожчою, та це ще не повний перелік причин.

Будинок книги припинив співпрацювати із російськими постачальниками та альтернатива їхній продукції знайшлась, каже директор підприємства, на сьогодні в магазині друкованих видань більше 25 - ти тисяч найменувань. Покупців, яких ще й досі цікавить книга, теж не мало - від 200 до 400 чоловік за день.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: «Будинок книги», Вячелав Бєлогур, книги, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект