moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Трагедія на полігоні «Десна»: двоє військових отримали поранення (відео)Трагедія на полігоні «Десна»: двоє військових отримали поранення (відео)

На полігоні «Десна» двоє військових отримали поранення. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив волонтер Роман Донік.

«У Десні трагедія. Військовослужбовцю на полігоні відірвало кисть руки. Підібрав боєприпас, який не розірвався. Іншому посікло живіт».Офіційну версію події оприлюднив навчальний центр «Десна». Вони підтверджують факт травматичної ампутації кінцівки, але не всієї, а лише 4 пальців. Причиною став вибух кулі МДЗ, який спричинила недбалість чоловіка - йдеться у повідомленні центру «Десна» у соцмережі.

«Інструктор на полігоні кілька разів попередив про небезпеку такої знахідки та зазначив, що вона буде утилізована за правилами. Але 42-річний боєць не звернув уваги на застереження, намагаючись власними силами розібрати боєприпас. Унаслідок чого й була отримана травма кінцівки та поранення осколком у ділянку живота».

Наразі поранений перебуває у шпиталі, а його колега, котрий стояв поруч, під наглядом медиків.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: вибух, військові, поранення, полігон «Десна», «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект