Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Флешмоб у Чернігові: діти закликають не порушувати правил дорожнього руху (відео)Флешмоб у Чернігові: діти закликають не порушувати правил дорожнього руху (відео)

Близько 50 дітлахів взяли участь у всеукраїнському флешмобі «За підтримку дорожнього руху». Ініціатором цього дійства стала організація здоров’я, за півтора місяці подібні заходи відбулися в 22 областях, Чернігівщина стала передостанньою, хто прийняв естафету від Сум та має передати її Києву.Правоохоронці кажуть, з початку року на Чернігівщині сталось 140 ДТП, 11 - за участю дітей , винуватцями трагедій найчастіше стають пішоходи, в більшості - це дорослі громадяни. Аби уникнути дитячого травматизму на дорозі зараз все більш популярними стають стікери, які світяться вночі.

Вчителі та учні 13 школи, які стали учасниками акції, запевняють, що знають правила дорожнього руху, зокрема, як правильно переходити дорогу.

По завершенню учасники флешмобу написали на прапорі свої побажання наступникам та знову повернулися до навчання щасливими від того, що долучились до такої події.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: флешмоб, ПДР, безпека руху, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект