Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » До Чернігова приїхали арабські інвестори. У місті може з’явитися новий завод (відео)До Чернігова приїхали арабські інвестори. У місті може з’явитися новий завод (відео)

У Чернігові може з’явитися нове підприємство з виробництва протипожежного обладнання. З пропозицією будівництва заводу, наше місто відвідали представники відомої на світовому ринку компанії з Об’єднаних Арабських Еміратів. Зустріч відбулася з міським головою Владиславом Атрошенком у мерії. Інвесторів зацікавила Україна, зокрема, Чернігівський регіон. На початковому етапі, готові інвестувати в наше місто до 3 мільйонів доларів.Крім того, підкреслив представник іноземної компанії, в Чернігові, як і в Україні в цілому, дуже багато кваліфікованих виробничих кадрів та різнопрофільних спеціалістів, що значно може покращитися на якості продукції. А ще, додав мер Чернігова - це велика перспектива для майбутнього розвитку міста.

Компанія виготовляє протипожежні системи, а також обладнання для автомобілів швидких допомог, спеціалізуються і на реанімобілях. Співпрацюють з більше, ніж сотнею країн. Загалом, кажуть інвестори, їх мета, аби люди відчували себе у безпеці, що наразі дуже актуально в Україні. Завод хочуть побудувати у Чернігові за звичним для них стандартом - з нуля. Владислав Атрошенко запропонував гостям розглянути й інший варіант.

Гості з Арабських Еміратів погодилися з мером Чернігова, домовилися спочатку подивитися на запропонований об’єкт, також мають наміри поспілкуватися ще і з місцевим виробником - керівництвом підприємства «Пожтехніка», можливо, в майбутньому будуть співпрацювати. У свою чергу Владислав Атрошенко пообіцяв підтримувати інвесторів у починаннях створення нового заводу на Сіверській землі.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: арабські інвестори, Арабські Емірати, завод, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект