moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » До Чернігова приїхали арабські інвестори. У місті може з’явитися новий завод (відео)До Чернігова приїхали арабські інвестори. У місті може з’явитися новий завод (відео)

У Чернігові може з’явитися нове підприємство з виробництва протипожежного обладнання. З пропозицією будівництва заводу, наше місто відвідали представники відомої на світовому ринку компанії з Об’єднаних Арабських Еміратів. Зустріч відбулася з міським головою Владиславом Атрошенком у мерії. Інвесторів зацікавила Україна, зокрема, Чернігівський регіон. На початковому етапі, готові інвестувати в наше місто до 3 мільйонів доларів.Крім того, підкреслив представник іноземної компанії, в Чернігові, як і в Україні в цілому, дуже багато кваліфікованих виробничих кадрів та різнопрофільних спеціалістів, що значно може покращитися на якості продукції. А ще, додав мер Чернігова - це велика перспектива для майбутнього розвитку міста.

Компанія виготовляє протипожежні системи, а також обладнання для автомобілів швидких допомог, спеціалізуються і на реанімобілях. Співпрацюють з більше, ніж сотнею країн. Загалом, кажуть інвестори, їх мета, аби люди відчували себе у безпеці, що наразі дуже актуально в Україні. Завод хочуть побудувати у Чернігові за звичним для них стандартом - з нуля. Владислав Атрошенко запропонував гостям розглянути й інший варіант.

Гості з Арабських Еміратів погодилися з мером Чернігова, домовилися спочатку подивитися на запропонований об’єкт, також мають наміри поспілкуватися ще і з місцевим виробником - керівництвом підприємства «Пожтехніка», можливо, в майбутньому будуть співпрацювати. У свою чергу Владислав Атрошенко пообіцяв підтримувати інвесторів у починаннях створення нового заводу на Сіверській землі.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: арабські інвестори, Арабські Емірати, завод, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект