Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Дні туризму у школярів: що чекає їх на туристичних маршрутах? (відео)Дні туризму у школярів: що чекає їх на туристичних маршрутах? (відео)

У чернігівських школярів стартували дні туризму. Перевірити себе на спритність та витривалість вони завітали до Ялівщини.Звичайні уроки в школі змінив активний відпочинок. Туристичний квест у лісі та цікаві завдання зібрали чимало енергійних дітлахів. Після інструктажу юні любителі туризму вирушили виконувати вправи, а їх було близько 10.

І поки одна команда виконує завдання, інша вже змінює точку проходження квесту. Адже необхідно не лише бути вправними, а ще й швидкими. Контролюють чіткість виконання завдань молоді судді.

Один в полі не воїн – впевнені школярі. Тож на кожному етапі підтримували один одного. Дні туризму стали традиційними для дітей. Щороку навесні та восени вони збираються у центрі туристсько-оздоровчої та виховної роботи аби перевірити свою фізичну підготовку.

Від активного відпочинку діти в захваті. Адже він дарує не лише заряд бадьорості, а й гарний настрій. Дні туризму у чернігівських школярів триватимуть ще протягом місяця.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: туризм, школярі, Ялівщина, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект