moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Дні туризму у школярів: що чекає їх на туристичних маршрутах? (відео)Дні туризму у школярів: що чекає їх на туристичних маршрутах? (відео)

У чернігівських школярів стартували дні туризму. Перевірити себе на спритність та витривалість вони завітали до Ялівщини.Звичайні уроки в школі змінив активний відпочинок. Туристичний квест у лісі та цікаві завдання зібрали чимало енергійних дітлахів. Після інструктажу юні любителі туризму вирушили виконувати вправи, а їх було близько 10.

І поки одна команда виконує завдання, інша вже змінює точку проходження квесту. Адже необхідно не лише бути вправними, а ще й швидкими. Контролюють чіткість виконання завдань молоді судді.

Один в полі не воїн – впевнені школярі. Тож на кожному етапі підтримували один одного. Дні туризму стали традиційними для дітей. Щороку навесні та восени вони збираються у центрі туристсько-оздоровчої та виховної роботи аби перевірити свою фізичну підготовку.

Від активного відпочинку діти в захваті. Адже він дарує не лише заряд бадьорості, а й гарний настрій. Дні туризму у чернігівських школярів триватимуть ще протягом місяця.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: туризм, школярі, Ялівщина, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект