Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » 28 вибухонебезпечних предметів знайшли рятувальники у Малій Кошелівці (відео)28 вибухонебезпечних предметів знайшли рятувальники у Малій Кошелівці (відео)

А тим часом у Ніжинському районі піротехніки ДСНС знищили 28 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни. У Малій Кошелівці місцевий житель виявив небезпечні знахідки на своєму подвір’ї. З подробицями – наші кореспонденти.Служба порятунку в місті Ніжин отримала повідомлення про те, що в селі Мала Кошелівка на території одного з обійсть місцеві жителі виявили предмет, схожий за снаряд. Про знахідку сповістили рятувальників, а місце пригоди було взято під охорону поліцейськими.

Згодом фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення управління ДСНС в області, які прибули за викликом, ідентифікували небезпечну знахідку як артилерійський снаряд калібром 45 міліметрів часів Другої світової війни.

Але це було ще не все. Під час додаткового обстеження території було виявлено цілий арсенал боєприпасів: 3 мінометні міни та 24 артилерійських снаряди.

Всі вибухонебезпечні предмети були вивезені спецавтомобілем за село та знищені вибухом.

«Сівер-центр»

Теги: снаряди, Мала Кошелівка, рятувальники, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект