Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Повикопували рослини з клумби (відео)Повикопували рослини з клумби (відео)

Не встигли розквітнути, як їх покрали.

У Чернігові на розі вулиць Дніпровської та Заньковецької, що у районі старої Подусівки, невідомі повикопували рослини з клумби.

Нагадаємо, ще восени 2016-го справжній хвойний куточок створили мешканці разом з фахівцями у сфері ландшафтного дизайну. Ініціатором ідеї виступив депутат міської ради, який опікується районом, Ярослав Ковтун. На клумбі посадили ялівці, кипарисовики, туї, самшити та різноманітні сорти троянд. Проте, хто знав, що жити екзотичним рослинам лишилося не довго.Після другої крадіжки, каже Ярослав Ковтун, викликали поліцію, яка зафіксувала факт. Пізніше, фахівці управління ЖКГ, на баланс якого передали дану клумбу після її впорядкування, склали акт крадіжки і віднесли до міського відділу поліції. На сьогодні, ще й досі про злочинців нічого не відомо, ситуація лишається на контролі, як правоохоронців, так і комунальників, каже депутат. Дії вандалів, мешканців Подусівки розгнівали. Тоді, як садили рослини, у людей були побоювання, однак вони вірили у краще.

Попри неприємний випадок, доглядати клумбу намагаються не байдужі чернігівці, зокрема, діти та викладачі центру позашкільного виховання за місцем проживання, який розташований неподалік куточка.

Діти з радістю погодились на такі практичні уроки, висадили разом з викладачем вже декілька кущиків самшиту. Далі підсажуватимуть й інші рослини. Помічають зміни на клумбі і мешканці району, каже Лариса Подкопаєва, дитячу працю цінують та сподіваються, що руки тих, кому кортить знищити красу, більше не крастимуть.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: вандалізм, клумба, Подусівка, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект