Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У школах і дитсадках Чернігова гарантовано буде тепло до вівторка (відео)У школах і дитсадках Чернігова гарантовано буде тепло до вівторка (відео)

Початок квітня в цьому році виявися напрочуд теплим, але минулий тиждень нагадав всім, що таке тепло мінливе і може змінитися на різке похолодання. Заморозки вночі вже «прихватили» цвіт на деревах та перші квіти, позначилися вони і на комфорті осель.  Тому школи і дитячі садки в Чернігові вирішили знову підключити до опалення. Першими обігрілися споживачі послуг від «ТехНови», потім долучилося обтеплокомуненерго, а сьогодні «Чернігівгаз» відновив постачання до чернігівського дитсадка №61.


 
Мінливий квітень не виправдав сподівань і тиждень тому став холодним. Стрибки температури з +18 до -2 радували хіба що моржів.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Ми відразу відреагували і фірма «ТехНова» включила всі садочки ще на минулому тижні, буквально у вівторок. Але проблема в тому, що вони обслуговують приблизно 50% міських шкіл і садочків, а з облтеплокомуненерго було складніше, тому що у них інша процедура. Вони відключають, пломбують свої котельні до кінця опалювального сезону, звільняють людей, які працювали і після літа знову набирають їх на роботу з біржи. Відповідно, їм потрібно було набрати знову людей і вивести їх, розпломбовати котельні і облтеплокомуненерго лише в п’ятницю прийшли включати опалення. А в понеділок після обіду в усіх садочках і школах вони його включили крім двох. Вони там сьогодні включають. Відповідно воно прогріється, середа все тепло буде, а від «Технови» ще на минулому тижні було тепло».
 
Завтра-післязавтра буде тепло і у дитячому садочку №61, який стоїть трохи осторонь загалу, бо опалення тут індивідуальне. «Чернігівгаз», який обслуговує заклад, після обіду відновив газопостачання. Зранку ж на холод скаржилися і діти, і батьки.

Наталія Тарарака, член батьківського комітету ДНЗ  №61: «В садочок зайти неможливо, діти трусяться, поки вони там нагріються, це пройде досить великий час і поки підніметься сонечко. Ми берем з собою для того, щоб дитині було більш-менш тепло, теплі речі, жилетки, капюшони, всі теплі штани. Для того щоб тепло було спати, ми брали махрове простирадло». 

Ніна Сластьон, завідувачка ДНЗ №61: «Сьогодні зранку коли передзвонила, вони сказали, що резолюція є, лист управління освіти писало в горгаз і сьогодні сказали повинні включити. Ну, звичайно, сьогодні зранку 12 градусів було, опалення ж не включено і температура така в наших будинках».
 
Синоптики обіцяють  потепління з середини наступного тижня, тож до вівторка гарантовано опалюватимуться і школи, і дитячі садки. А далі чекатимемо на справжнє тепло.

«Сівер-центр»

Теги: теплопостачання, дитсадок, школа, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект