moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У школах і дитсадках Чернігова гарантовано буде тепло до вівторка (відео)У школах і дитсадках Чернігова гарантовано буде тепло до вівторка (відео)

Початок квітня в цьому році виявися напрочуд теплим, але минулий тиждень нагадав всім, що таке тепло мінливе і може змінитися на різке похолодання. Заморозки вночі вже «прихватили» цвіт на деревах та перші квіти, позначилися вони і на комфорті осель.  Тому школи і дитячі садки в Чернігові вирішили знову підключити до опалення. Першими обігрілися споживачі послуг від «ТехНови», потім долучилося обтеплокомуненерго, а сьогодні «Чернігівгаз» відновив постачання до чернігівського дитсадка №61.


 
Мінливий квітень не виправдав сподівань і тиждень тому став холодним. Стрибки температури з +18 до -2 радували хіба що моржів.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Ми відразу відреагували і фірма «ТехНова» включила всі садочки ще на минулому тижні, буквально у вівторок. Але проблема в тому, що вони обслуговують приблизно 50% міських шкіл і садочків, а з облтеплокомуненерго було складніше, тому що у них інша процедура. Вони відключають, пломбують свої котельні до кінця опалювального сезону, звільняють людей, які працювали і після літа знову набирають їх на роботу з біржи. Відповідно, їм потрібно було набрати знову людей і вивести їх, розпломбовати котельні і облтеплокомуненерго лише в п’ятницю прийшли включати опалення. А в понеділок після обіду в усіх садочках і школах вони його включили крім двох. Вони там сьогодні включають. Відповідно воно прогріється, середа все тепло буде, а від «Технови» ще на минулому тижні було тепло».
 
Завтра-післязавтра буде тепло і у дитячому садочку №61, який стоїть трохи осторонь загалу, бо опалення тут індивідуальне. «Чернігівгаз», який обслуговує заклад, після обіду відновив газопостачання. Зранку ж на холод скаржилися і діти, і батьки.

Наталія Тарарака, член батьківського комітету ДНЗ  №61: «В садочок зайти неможливо, діти трусяться, поки вони там нагріються, це пройде досить великий час і поки підніметься сонечко. Ми берем з собою для того, щоб дитині було більш-менш тепло, теплі речі, жилетки, капюшони, всі теплі штани. Для того щоб тепло було спати, ми брали махрове простирадло». 

Ніна Сластьон, завідувачка ДНЗ №61: «Сьогодні зранку коли передзвонила, вони сказали, що резолюція є, лист управління освіти писало в горгаз і сьогодні сказали повинні включити. Ну, звичайно, сьогодні зранку 12 градусів було, опалення ж не включено і температура така в наших будинках».
 
Синоптики обіцяють  потепління з середини наступного тижня, тож до вівторка гарантовано опалюватимуться і школи, і дитячі садки. А далі чекатимемо на справжнє тепло.

«Сівер-центр»

Теги: теплопостачання, дитсадок, школа, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект