Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Юристи запрошують вояків звертатися по допомогу (відео)Юристи запрошують вояків звертатися по допомогу (відео)

Вже близько двох років в Чернігові працює центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Представники центру надають юридичну підтримку найбільш незахищеним верствам населення. Та все ж базовою основою своєї роботи служителі Феміди визначають саме воїнів-АТОвців.


 
Учасникам бойових дій правова допомога надається на безоплатній основі — з усіх питань. Допомога включає в себе весь спектр юридичних послуг — складання заяв та позовів, представництво в судах всіх інстанцій та багато іншого.

Володимир Бобруйко, директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: «Надання безоплатної правової допомоги учасникам АТО є одним з пріоритетних  для нашого центру. Я хочу сказати, що до нас уже звернулося майже двісті учасників АТО. Ми постійно вживаємо заходи, намагаємось зустрічатися з ними, розказувати, хто ми такі, щоб вони до нас зверталися».
 
Фактично центр виступає посередником, його фахівці домовляються про зустріч адвоката та клієнта. Працюють із АТОвцями правники, з якими центр має відповідні договори. В свою чергу, адвокати кажуть, що, звичайно ж, до кожного бійця необхідно знати підхід, але з ними працювати досить легко.

Лідія Корольова, адвокат: «Ви знаєте, мені з такими людьми працювати було дуже легко, навіть набагато легше, ніж з іншими людьми. Вони якось дуже-дуже швидко розуміють і все, що їм кажеш, і все, що розповідаєш і все що доносиш. У мене взагалі не було жодних проблем з учасниками АТО по тих справах, по яких я працювала».
 
Соціальні питання, безоплатний проїзд, надання земельних ділянок, безкоштовне встановлення телефону, розлучення — це лише основні питання, з якими звертаються воїни, а загалом їх набагато більше.

Олександр Кононенко, військовослужбовець, учасник АТО: «Мы пообщались с защитником, то есть там обвели себе особые моменты, которые будем, над которыми будем работать . Надеюсь, всё получится».
 
Тож керівництво центру просить бійців не чекати, доки проблеми зайдуть в глухий кут, а одразу звертатися до них.

«Сівер-центр»

Теги: правова допомога, Володимир Бобруйко, воїни, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект