moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Юристи запрошують вояків звертатися по допомогу (відео)Юристи запрошують вояків звертатися по допомогу (відео)

Вже близько двох років в Чернігові працює центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Представники центру надають юридичну підтримку найбільш незахищеним верствам населення. Та все ж базовою основою своєї роботи служителі Феміди визначають саме воїнів-АТОвців.


 
Учасникам бойових дій правова допомога надається на безоплатній основі — з усіх питань. Допомога включає в себе весь спектр юридичних послуг — складання заяв та позовів, представництво в судах всіх інстанцій та багато іншого.

Володимир Бобруйко, директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: «Надання безоплатної правової допомоги учасникам АТО є одним з пріоритетних  для нашого центру. Я хочу сказати, що до нас уже звернулося майже двісті учасників АТО. Ми постійно вживаємо заходи, намагаємось зустрічатися з ними, розказувати, хто ми такі, щоб вони до нас зверталися».
 
Фактично центр виступає посередником, його фахівці домовляються про зустріч адвоката та клієнта. Працюють із АТОвцями правники, з якими центр має відповідні договори. В свою чергу, адвокати кажуть, що, звичайно ж, до кожного бійця необхідно знати підхід, але з ними працювати досить легко.

Лідія Корольова, адвокат: «Ви знаєте, мені з такими людьми працювати було дуже легко, навіть набагато легше, ніж з іншими людьми. Вони якось дуже-дуже швидко розуміють і все, що їм кажеш, і все, що розповідаєш і все що доносиш. У мене взагалі не було жодних проблем з учасниками АТО по тих справах, по яких я працювала».
 
Соціальні питання, безоплатний проїзд, надання земельних ділянок, безкоштовне встановлення телефону, розлучення — це лише основні питання, з якими звертаються воїни, а загалом їх набагато більше.

Олександр Кононенко, військовослужбовець, учасник АТО: «Мы пообщались с защитником, то есть там обвели себе особые моменты, которые будем, над которыми будем работать . Надеюсь, всё получится».
 
Тож керівництво центру просить бійців не чекати, доки проблеми зайдуть в глухий кут, а одразу звертатися до них.

«Сівер-центр»

Теги: правова допомога, Володимир Бобруйко, воїни, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект