Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Великдень пройшов мирно та спокійно (відео)Великдень пройшов мирно та спокійно (відео)

Великдень: для когось це відпочинок, а для когось – важка робота, ще й у посиленому режимі. 750 співробітників Національної поліції області забезпечували правопорядок під час свят. Втім, як кажуть, обійшлося – цьогорічна Пасха була найспокійнішою за останні часи.


 
Напередодні Великодня всі органи й підрозділи Міністерства внутрішніх справ України були переведені на посилений варіант несення служби – це традиційні заходи безпеки перед усіма масовими подіями та святкуваннями. Поліціанти цілодобово контролювали оперативну обстановку в області. Також  регулярно обмінювались інформацією з рятувальниками, прикордонниками, міграційною службою та СБУ. 750 поліцейських слідкували за правопорядком в області. У Чернігові тільки біля храмів було 50 поліцейських, на вулицях — два десятки екіпажів патрульної поліції, 6 екіпажів поліції охорони та 25 військовослужбовців Національної гвардії України. Втім, як-то кажуть, минулося – Великдень пройшов мирно та спокійно.

Едуард Альохін, начальник ГУНП в області: «Криминогенная ситуация была, наверное, наинизшая за все дни последнего года. Празднования прошли болем чем спокійно, были лишь единичные случаи, которые привлекли внимание полиции».
 
Не зважаючи на спокійну обстановку зараз, посилений варіант несення служби співробітниками поліції області зберігається і на наступні вихідні, які традиційно називають «поминальними».

«Сівер-центр»

Теги: Едуард Альохін, Великдень, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект