moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як чернігівські миротворці Пасху в Африці зустрічали (відео)Як чернігівські миротворці Пасху в Африці зустрічали (відео)

Чернігівці боронять не тільки рідну землю. У складі миротворчих сил у Демократичній Республіці Конго – і чернігівські вертолітники. Вояки – люди віруючі, а конголезці – католики, в яких Великдень цього року співпав з православним. Тож Пасху на африканській землі вони зустрічали разом.


 
Українські миротворці в Демократичній Республіці Конго відзначали пасхальні свята разом з африканцями. Ситуація в Центральній Африці напружена, тож наші вояки (а в складі миротворчих сил чимало чернігівців) в постійному бойовому чергуванні. Але бійці знайшли час на великодні смаколики.

До християнського свята комбатанти з українського військового контингенту за шість тисяч кілометрів готувалися так, як і на рідній землі. Пекли паски, готували м’ясо… І – куди ж без цього — фарбували яйця. Щоправда, малюнки були специфічні: голуби – як символ миру.

Сергій Глуздань, миротворець: «Традиційне меню на Великдень складається з 40 різноманітних страв. Ми з кухарями та пекарями склали меню, яке не відрізняється від того, яке ми привикли їсти в Україні.  В меню входить ковбаса домашня, сир, пасха, писанки, масло, голубці, перець фарширований…»
 
Вояки кажуть, кухарі-миротворці створили дійсно святкову атмосферу: паски пекли аж чотири дні, аби кожен отримав свою.
 
Конголезці в переважній більшості — католики, а оскільки православна і католицька Пасха цьогоріч співпали, свято вийшло спільним. Миротворці кажуть, конголезькі традиції не сильно відрізняються від українських.
 
А підготовку до Великодня українські вояки перетворили й на своєрідне змагання: напередодні у вертолітному загоні відбувся конкурс на кращу писанку. Вояки малювали хто чим і хто як вмів. А переможець отримав приз — велику паску.

«Сівер-центр»

Теги: Пасха, миротворці, Африка, Великдень, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект