Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові відкрили сезон з екстремальних стрибків (відео)У Чернігові відкрили сезон з екстремальних стрибків (відео)

Екстремальний вид спорту має назву «Роупджампінг». Сергій в цій справі вже мастак, за рік у його арсеналі понад 20-ть стрибків. Цьогоріч здійснив звичну справу вдруге. Крім того, хлопець полюбляє й інші екстремальні види розваг.А ось Альона стрибнути з мосту наважилася вперше. Раніше дівчина просто спостерігала за екстремалами, 5 років поспіль виношувала ідею в собі, врешті вирішила стрибати. Тим паче, що її підтримали брат та коханий хлопець.

Налаштуватися Альоні на стрибок з першого разу було важко, але зібравши волю в кулак, дівчина ринула в політ. Одразу після стрибка, поділилася враженнями.

Загалом, роупджампінг не такий страшний вид спорту, як його малюють. Це гарна нагода позбавитися страху висоти і стати сильною духом людиною. Для здійснення стрибка потрібно знати декілька правил, а також бути підготованим фізично.

Вік стрибунців, каже Олександр, теж може бути необмежений. Були випадки, коли тандемом з татком стрибав п’ятирічних хлопчик і навпаки - похилого віку дідусь. 99% безпеки стрибка гарантує голова ГО, оскільки спорядження сертифіковане та якісне. Головне мати позитивний настрій та бажання.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: роупджампінг, екстремальні розваги, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект