moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові відкрили сезон з екстремальних стрибків (відео)У Чернігові відкрили сезон з екстремальних стрибків (відео)

Екстремальний вид спорту має назву «Роупджампінг». Сергій в цій справі вже мастак, за рік у його арсеналі понад 20-ть стрибків. Цьогоріч здійснив звичну справу вдруге. Крім того, хлопець полюбляє й інші екстремальні види розваг.А ось Альона стрибнути з мосту наважилася вперше. Раніше дівчина просто спостерігала за екстремалами, 5 років поспіль виношувала ідею в собі, врешті вирішила стрибати. Тим паче, що її підтримали брат та коханий хлопець.

Налаштуватися Альоні на стрибок з першого разу було важко, але зібравши волю в кулак, дівчина ринула в політ. Одразу після стрибка, поділилася враженнями.

Загалом, роупджампінг не такий страшний вид спорту, як його малюють. Це гарна нагода позбавитися страху висоти і стати сильною духом людиною. Для здійснення стрибка потрібно знати декілька правил, а також бути підготованим фізично.

Вік стрибунців, каже Олександр, теж може бути необмежений. Були випадки, коли тандемом з татком стрибав п’ятирічних хлопчик і навпаки - похилого віку дідусь. 99% безпеки стрибка гарантує голова ГО, оскільки спорядження сертифіковане та якісне. Головне мати позитивний настрій та бажання.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: роупджампінг, екстремальні розваги, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект