moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Завідуюча ДНЗ №50 пояснила, хто мив її авто (відео)Завідуюча ДНЗ №50 пояснила, хто мив її авто (відео)

Виховательки рабині?

17 березня в чернігівській спільноті з’явилось фото, на якому буцімто співробітниці садочку №50 миють авто завідуючій у дворі цього ж дошкільного закладу.Під фото з’явились сотні коментарів. Хтось засуджує жінку, хтось працівниць закладу, що не можуть себе захистити та поставити на місце керівницю. Проте є і ті, хто стверджують, що на власні очі бачили перевищення влади у особі завідуючої.

Марина Телень:
«Мы ходим в этот сад и воспитатели сами рассказывают, что там творится беспредел! Персонал сада почему-то открыто боится заведующую, беспрекословно слушаются и повинуются. Может каждый боится потерять работу, что даже моют ее машину. Но на этом не конец! Заведующая имеет 2х белых пуделей, которых привозит с собой по утрам в сад, и выгуливает прямо на детских площадках. По самому саду (в здании) собачки тоже гуляют! Лично видела».

Ket …
«Заведующая по любому ее празднику привозит на кухню сада продукты и работники повара готовят праздничный стол, она только домой все готовое забирает. Куличи на Пасху пекут… Короче она мастер управления людьми!»

Ольга Цветаева:
«Так давно они ее моют. Года три назад еще видела».Вже у понеділок на нараді міського голови жінка виходить до мікрофона та запевняє всіх, що авто дійсно мили на території садочку, проте це робили не її співробітники.

Олена Безверха, завідуюча ДНЗ №50: «Ніколи мені ніхто не мив машини. В той час, коли мешканці будинку по вулиці Гоголя сфотографували мене біля машини, яка стояла на території дошкільного навчального закладу, я витирала колесо машини, яке було замазане фарбою. В цьому допомагала мені моя сестра».

Як доказ, куртка, в якій зафіксовано на фото жінка, належить завідуючій. Свою провину вбачає лише в тому, що авто знаходилось на території садка.

Міський голова попередив керівницю садочка, якщо виявиться, що підлеглі дійсно виконували вказівки, які не стосувалися роботи закладу, вона буде звільнена негайно. А поки Олені Безверхій винесено усну догану.

Громадський активіст Олександр Гашпар у своїй сторінці у «Фесбуці» оприлюднив інформацію, за якою Олена Безверха фігурувала в земельній оборудці, пов’язаній з приватизацією землі у садовому товаристві «Грим – віра» біля Земснаряду.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Олена Безверха, дитячий садок №50, авто, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект