Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Завідуюча ДНЗ №50 пояснила, хто мив її авто (відео)Завідуюча ДНЗ №50 пояснила, хто мив її авто (відео)

Виховательки рабині?

17 березня в чернігівській спільноті з’явилось фото, на якому буцімто співробітниці садочку №50 миють авто завідуючій у дворі цього ж дошкільного закладу.Під фото з’явились сотні коментарів. Хтось засуджує жінку, хтось працівниць закладу, що не можуть себе захистити та поставити на місце керівницю. Проте є і ті, хто стверджують, що на власні очі бачили перевищення влади у особі завідуючої.

Марина Телень:
«Мы ходим в этот сад и воспитатели сами рассказывают, что там творится беспредел! Персонал сада почему-то открыто боится заведующую, беспрекословно слушаются и повинуются. Может каждый боится потерять работу, что даже моют ее машину. Но на этом не конец! Заведующая имеет 2х белых пуделей, которых привозит с собой по утрам в сад, и выгуливает прямо на детских площадках. По самому саду (в здании) собачки тоже гуляют! Лично видела».

Ket …
«Заведующая по любому ее празднику привозит на кухню сада продукты и работники повара готовят праздничный стол, она только домой все готовое забирает. Куличи на Пасху пекут… Короче она мастер управления людьми!»

Ольга Цветаева:
«Так давно они ее моют. Года три назад еще видела».Вже у понеділок на нараді міського голови жінка виходить до мікрофона та запевняє всіх, що авто дійсно мили на території садочку, проте це робили не її співробітники.

Олена Безверха, завідуюча ДНЗ №50: «Ніколи мені ніхто не мив машини. В той час, коли мешканці будинку по вулиці Гоголя сфотографували мене біля машини, яка стояла на території дошкільного навчального закладу, я витирала колесо машини, яке було замазане фарбою. В цьому допомагала мені моя сестра».

Як доказ, куртка, в якій зафіксовано на фото жінка, належить завідуючій. Свою провину вбачає лише в тому, що авто знаходилось на території садка.

Міський голова попередив керівницю садочка, якщо виявиться, що підлеглі дійсно виконували вказівки, які не стосувалися роботи закладу, вона буде звільнена негайно. А поки Олені Безверхій винесено усну догану.

Громадський активіст Олександр Гашпар у своїй сторінці у «Фесбуці» оприлюднив інформацію, за якою Олена Безверха фігурувала в земельній оборудці, пов’язаній з приватизацією землі у садовому товаристві «Грим – віра» біля Земснаряду.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Олена Безверха, дитячий садок №50, авто, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект