Побороти рак можливо (відео)

Онкологи щодня проводять все нові й нові дослідження і роблять боротьбу з раком ефективнішою.  Світова тенденція у боротьбі з раком — повна персоніфікація лікування. Саме цю тему онкологи зі всієї України обговорювали на науково-практичній конференції, що відбулась у Чернігові.


 
Щодня з’являються нові ліки та методики лікування раку. Але, як не прикро, дослідження вчених відкривають й нові види та підвиди ракових патологій. Тому, щоб дійсно подолати цю недугу, підхід до кожного пацієнта має бути повністю персоніфікований. Лікування за «стандартами» не завжди є ефективним і не дає стовідсотковий результат.
 
Сьогодні потенціал у персоніфікації терапії раку зростає, і це пов’язано з досягненнями у молекулярній біології. Завдяки технологічному процесу по одній-двом раковим клітинам можна створити повний портрет пухлини та зрозуміти, яке саме лікування потрібно в даному випадку.
 
За словами онкологів, такий підхід зробить лікування не лише ефективнішим, а й дешевшим для пацієнтів, хворих на рак. Нажаль, зараз в Україні лише два онкологічних центри можуть робити молекулярне профілювання, але в перспективі – створення таких лабораторій по всій державі. В сучасних умовах децентралізації кожна область приймає свою онкологічну програму. На Чернігівщині вже в цьому році планують побудувати так званий «каньйон» для променевого прискорювача за 120 мільйонів гривень. Це дійсно сучасне та ефективне обладнання для лікування онкопатологій.
 
Наявність такого обладнання вимагає кваліфікованих кадрів. Саме у чернігівському онкодиспансері вперше в Україні з’явиться молекулярний генетик, який буде діагностувати пухлини на молекулярному рівні. Тож вилікувати рак можна буде і у нас, а не за кордоном.

«Сівер-центр»

Теги: рак, онкологія, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект