moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь ДафПобороти рак можливо (відео)

Онкологи щодня проводять все нові й нові дослідження і роблять боротьбу з раком ефективнішою.  Світова тенденція у боротьбі з раком — повна персоніфікація лікування. Саме цю тему онкологи зі всієї України обговорювали на науково-практичній конференції, що відбулась у Чернігові.


 
Щодня з’являються нові ліки та методики лікування раку. Але, як не прикро, дослідження вчених відкривають й нові види та підвиди ракових патологій. Тому, щоб дійсно подолати цю недугу, підхід до кожного пацієнта має бути повністю персоніфікований. Лікування за «стандартами» не завжди є ефективним і не дає стовідсотковий результат.
 
Сьогодні потенціал у персоніфікації терапії раку зростає, і це пов’язано з досягненнями у молекулярній біології. Завдяки технологічному процесу по одній-двом раковим клітинам можна створити повний портрет пухлини та зрозуміти, яке саме лікування потрібно в даному випадку.
 
За словами онкологів, такий підхід зробить лікування не лише ефективнішим, а й дешевшим для пацієнтів, хворих на рак. Нажаль, зараз в Україні лише два онкологічних центри можуть робити молекулярне профілювання, але в перспективі – створення таких лабораторій по всій державі. В сучасних умовах децентралізації кожна область приймає свою онкологічну програму. На Чернігівщині вже в цьому році планують побудувати так званий «каньйон» для променевого прискорювача за 120 мільйонів гривень. Це дійсно сучасне та ефективне обладнання для лікування онкопатологій.
 
Наявність такого обладнання вимагає кваліфікованих кадрів. Саме у чернігівському онкодиспансері вперше в Україні з’явиться молекулярний генетик, який буде діагностувати пухлини на молекулярному рівні. Тож вилікувати рак можна буде і у нас, а не за кордоном.

«Сівер-центр»

Теги: рак, онкологія, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект