Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Пляж цього літа прибиратиме спеціальна техніка (відео)Пляж цього літа прибиратиме спеціальна техніка (відео)

З задушливих кабінетів членів виконкому повертає до відпочинку хіба-що питання про техніку для прибирання пляжу. Якість піску відтепер напряму залежатиме від спеціальної машини. Її характеристики дозволяють очищувати породу від сміття, навіть коли пісок вологий. І якщо купівля цього транспорту зайвих запитань не викликала, то з приводу інших вразила.

А саме, автомобіль ІЖ-2715 російського виробника за 20 тисяч доларів та автомобіль DAEWOO Nexia за 18 тисяч доларів.

Тож начальнику ЖКГ дали доручення розібратися чому обрали саме ці машини та ще й за таку вартість.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:
«Бажано, щоб вся техніка, яка у на планується, була узгодженою. А також бажано, щоб вона була уніфікована, щоб вона мала станцію обслуговування в Чернігові і оптимальна за ціною і якістю».Задалися питанням на рахунок ще однієї сфери ЖКГ – ремонту прибудинкових територій. Цього разу це стосувалося фінансування капремонту дороги в мікрорайоні Півці. Існуючою для цього програмою 20/80, коли меншу частину сплачують люди, решту – місто, мешканці скористалися. І члени виконкому погодили та виділили на це свою частину коштів.

Але загалом, програма не надто дієва. Ніхто не кинувся щодуху збирати кошти та у співфінансуванні з містом ремонтувати зруйноване асфальтне покриття.

Є ще одна програма. Коли місто фінансує ремонт повністю, але й самостійно обирає, де його роботи. І чи дійде черга до території, яка прилягає саме до вашого будинку, невідомо.

Затвердили на виконкомі і перерахування коштів з балансу управління освіти на рахунок КП «Шкільне», аби забезпечити харчування школярів, та зразок одягу для новоствореної Муніципальної поліції.

А от працівників водоканалу наділили повноваженням складати протоколи. Стосуватимуться вони виключно люків. На обліку підприємства «Чернігівводоканал» знаходиться 43261 люк. З них більше 8 тисяч у приватній власності. Та люди не слідкують за їх технічним станом, а змусити їх це робити «Водоканал», до цих пір, права не мав.

Не мають відношення до комунального підприємства і розклеєні оголошення, що почали з’являтися з інформацією про встановлення лічильників обліку.

Насамкінець, затвердили і виділення коштів на підтримку оперативного командування «Північ» - 50 тисяч і 25 у зв’язку із 85-річчям ДНВЦ.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: виконком, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект