moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Пляж цього літа прибиратиме спеціальна техніка (відео)Пляж цього літа прибиратиме спеціальна техніка (відео)

З задушливих кабінетів членів виконкому повертає до відпочинку хіба-що питання про техніку для прибирання пляжу. Якість піску відтепер напряму залежатиме від спеціальної машини. Її характеристики дозволяють очищувати породу від сміття, навіть коли пісок вологий. І якщо купівля цього транспорту зайвих запитань не викликала, то з приводу інших вразила.

А саме, автомобіль ІЖ-2715 російського виробника за 20 тисяч доларів та автомобіль DAEWOO Nexia за 18 тисяч доларів.

Тож начальнику ЖКГ дали доручення розібратися чому обрали саме ці машини та ще й за таку вартість.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:
«Бажано, щоб вся техніка, яка у на планується, була узгодженою. А також бажано, щоб вона була уніфікована, щоб вона мала станцію обслуговування в Чернігові і оптимальна за ціною і якістю».Задалися питанням на рахунок ще однієї сфери ЖКГ – ремонту прибудинкових територій. Цього разу це стосувалося фінансування капремонту дороги в мікрорайоні Півці. Існуючою для цього програмою 20/80, коли меншу частину сплачують люди, решту – місто, мешканці скористалися. І члени виконкому погодили та виділили на це свою частину коштів.

Але загалом, програма не надто дієва. Ніхто не кинувся щодуху збирати кошти та у співфінансуванні з містом ремонтувати зруйноване асфальтне покриття.

Є ще одна програма. Коли місто фінансує ремонт повністю, але й самостійно обирає, де його роботи. І чи дійде черга до території, яка прилягає саме до вашого будинку, невідомо.

Затвердили на виконкомі і перерахування коштів з балансу управління освіти на рахунок КП «Шкільне», аби забезпечити харчування школярів, та зразок одягу для новоствореної Муніципальної поліції.

А от працівників водоканалу наділили повноваженням складати протоколи. Стосуватимуться вони виключно люків. На обліку підприємства «Чернігівводоканал» знаходиться 43261 люк. З них більше 8 тисяч у приватній власності. Та люди не слідкують за їх технічним станом, а змусити їх це робити «Водоканал», до цих пір, права не мав.

Не мають відношення до комунального підприємства і розклеєні оголошення, що почали з’являтися з інформацією про встановлення лічильників обліку.

Насамкінець, затвердили і виділення коштів на підтримку оперативного командування «Північ» - 50 тисяч і 25 у зв’язку із 85-річчям ДНВЦ.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: виконком, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект