moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Що чекає крадія лави й урн із парку Богдана Хмельницького? (відео)Що чекає крадія лави й урн із парку Богдана Хмельницького? (відео)

Зі скверу імені Богдана Хмельницького зникли лавочка і три урни. Невідомі вночі вкрали майно, яке лише нещодавно встановили будівельники. Підрядник, який виконує ремонтні роботи у сквері, вже звернувся з відповідною заявою до поліції.Наталія Човпило, помічник начальника міського відділу поліції: «16 березня о 16:45 до чергової частини Чернігівського відділу поліції звернувся представник однієї з корпорацій та заявив про те, що невідомі особи в парку ім. Богдана Хмельницького викрали одну паркову лавочку та три урни. Відомості за даним фактом внесені в єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Максимальна санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3 років».

Обурює вчинок злодіїв і чернігівців.

Правоохоронці шукають осіб, причетних до злочину. Камери відеоспостереження у сквері не встановлено, тож зробити це буде не так просто. Наразі ведеться досудове розслідування.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: крадіжка, сквер Хмельницького, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект