Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Що чекає крадія лави й урн із парку Богдана Хмельницького? (відео)Що чекає крадія лави й урн із парку Богдана Хмельницького? (відео)

Зі скверу імені Богдана Хмельницького зникли лавочка і три урни. Невідомі вночі вкрали майно, яке лише нещодавно встановили будівельники. Підрядник, який виконує ремонтні роботи у сквері, вже звернувся з відповідною заявою до поліції.Наталія Човпило, помічник начальника міського відділу поліції: «16 березня о 16:45 до чергової частини Чернігівського відділу поліції звернувся представник однієї з корпорацій та заявив про те, що невідомі особи в парку ім. Богдана Хмельницького викрали одну паркову лавочку та три урни. Відомості за даним фактом внесені в єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Максимальна санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3 років».

Обурює вчинок злодіїв і чернігівців.

Правоохоронці шукають осіб, причетних до злочину. Камери відеоспостереження у сквері не встановлено, тож зробити це буде не так просто. Наразі ведеться досудове розслідування.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: крадіжка, сквер Хмельницького, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект