moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Жива мапа України в центрі Чернігова (відео)Жива мапа України в центрі Чернігова (відео)

100 років тому розпочалася національно-визвольна боротьба українців. З 1917 року країна пережила різні форми державності: від української народної республіки до західноукраїнської.Революція стала переломним моментом в історії українського народу, саме тоді утворилась українська держава . З нагоди 100-річчя початку української революції небайдужі чернігівці та представники влади поклали квіти до пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України». 100 років тому втримати державну незалежність українцям не вдалося. Етнічні території країни були розділені між іншими республіками. Та події в історії повторюються. Східні кордони України захищають українські бійці.

Важливу роль у національно-визвольній боротьбі відіграли і чернігівці - запевняють історики. 100 років тому товариство «Просвіта» стало одним із фундаторів народного руху України за перебудову.

Від Катерининської церкви до Красної площі чернігівці пронесли державний прапор. А вже там утворили карту України з основними її державними символами. До флешмобу долучилися не лише дорослі, а й діти.

До урочистостей заходу використали декілька сотень прапорців України. Один з них – відпустили в небо.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: українська революція, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект