Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Жива мапа України в центрі Чернігова (відео)Жива мапа України в центрі Чернігова (відео)

100 років тому розпочалася національно-визвольна боротьба українців. З 1917 року країна пережила різні форми державності: від української народної республіки до західноукраїнської.Революція стала переломним моментом в історії українського народу, саме тоді утворилась українська держава . З нагоди 100-річчя початку української революції небайдужі чернігівці та представники влади поклали квіти до пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України». 100 років тому втримати державну незалежність українцям не вдалося. Етнічні території країни були розділені між іншими республіками. Та події в історії повторюються. Східні кордони України захищають українські бійці.

Важливу роль у національно-визвольній боротьбі відіграли і чернігівці - запевняють історики. 100 років тому товариство «Просвіта» стало одним із фундаторів народного руху України за перебудову.

Від Катерининської церкви до Красної площі чернігівці пронесли державний прапор. А вже там утворили карту України з основними її державними символами. До флешмобу долучилися не лише дорослі, а й діти.

До урочистостей заходу використали декілька сотень прапорців України. Один з них – відпустили в небо.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: українська революція, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект