Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » День відкритих дверей у Нацгвардії: як живуть солдати, на якій техніці їздять та яке озброєння мають (відео)День відкритих дверей у Нацгвардії: як живуть солдати, на якій техніці їздять та яке озброєння мають (відео)

Напередодні святкування третьої річниці з дня створення Національної гвардії України Чернігівський окремий батальйон відкрив двері для школярів. До гвардійців завітали школярі, аби дізнатися, в яких умовах проживає особовий склад, на який техніці їздять військовослужбовці та яке озброєння мають. Разом з ними гостювали і наші кореспонденти.


 
Казарми, бронетехніка, зброя  та солдатська кухня – чернігівська військова частина Національної гвардії відкрила двері для школярів. Микита Бобок, учень Чернігівської школи №7: «Я хочу побачити, як живуть солдати, це і для моєму розвитку, і самому це цікаво, і насамперед я впевнений, що наша Вітчизна в гарних руках». Андрій Костенко, заступник командира батальйону Національної гвардії України: «Останнім часом досить піднявся авторитет як Збройних Сил, так Нацгвардії, зараз я бачу особисто, що зараз відбувається, екіпіровка змінюється, настрій людей змінюється, в зв’язку з подіями на Сході багато хто, навіть строкова служба, яка не їздить в АТО, першими питаннями ставить поїздку туди .Ну, поки що вирішено, що строкова служба не їздить, це й добре, але ми бачимо, що приходять люди з бажанням».
 
Андрій розпочав свій військовий шлях одразу після школи, навіть не відгулявши літніх канікул. Відучившись в Харківській академії, за  розподілом потрапив сюди. Свій вибір, ймовірно, зробив теж на подібному заході. Андрій Костенко: «Якось спонтанно. В мене брат став військовим, я побув в нього на присязі, побачив зброю, військових і в мене якось заклалося з дитинства, що я хочу стати військовим і одразу пішов, навіть не вагався».
 
Гвардійці продемонстрували зразки озброєння, новітню техніку та прилади, які знаходяться на озброєнні частини.  Разом із сучасною зброєю продовжує службу і ось цей наган 1911 року випуску. «Сторічний, але найточніший», — кажуть військові. Олександр Рибак, командир батальйону Національної гвардії України: «Суспільство починає розуміти, що ці підрозділи Національної гвардії, поліції, вони вже переродилися, вони вже народні підрозділи. І вони в одну думку з народом. Я вже зупинявся на тому, що зараз дуже тяжкі часи і зараз оці хлопці, оці підрозділи, які зараз перебувають у нас на озброєнні, вони зараз виконують дуже серйозні завдання. І народ бачить, що люди, не жалкуючи себе, не жалкуючи свого здоров’я, життя, виконують поставлені завдання і я думаю, що це буде високо оцінене суспільством, яке це все бачить».
 
Бачить і робить не лише свою оцінку, а й свій вибір, як ці сьогоднішні школярі.

«Сівер-центр»

Теги: Нацгвардія, військовослужбовці, солдати, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект