moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » День відкритих дверей у Нацгвардії: як живуть солдати, на якій техніці їздять та яке озброєння мають (відео)День відкритих дверей у Нацгвардії: як живуть солдати, на якій техніці їздять та яке озброєння мають (відео)

Напередодні святкування третьої річниці з дня створення Національної гвардії України Чернігівський окремий батальйон відкрив двері для школярів. До гвардійців завітали школярі, аби дізнатися, в яких умовах проживає особовий склад, на який техніці їздять військовослужбовці та яке озброєння мають. Разом з ними гостювали і наші кореспонденти.


 
Казарми, бронетехніка, зброя  та солдатська кухня – чернігівська військова частина Національної гвардії відкрила двері для школярів. Микита Бобок, учень Чернігівської школи №7: «Я хочу побачити, як живуть солдати, це і для моєму розвитку, і самому це цікаво, і насамперед я впевнений, що наша Вітчизна в гарних руках». Андрій Костенко, заступник командира батальйону Національної гвардії України: «Останнім часом досить піднявся авторитет як Збройних Сил, так Нацгвардії, зараз я бачу особисто, що зараз відбувається, екіпіровка змінюється, настрій людей змінюється, в зв’язку з подіями на Сході багато хто, навіть строкова служба, яка не їздить в АТО, першими питаннями ставить поїздку туди .Ну, поки що вирішено, що строкова служба не їздить, це й добре, але ми бачимо, що приходять люди з бажанням».
 
Андрій розпочав свій військовий шлях одразу після школи, навіть не відгулявши літніх канікул. Відучившись в Харківській академії, за  розподілом потрапив сюди. Свій вибір, ймовірно, зробив теж на подібному заході. Андрій Костенко: «Якось спонтанно. В мене брат став військовим, я побув в нього на присязі, побачив зброю, військових і в мене якось заклалося з дитинства, що я хочу стати військовим і одразу пішов, навіть не вагався».
 
Гвардійці продемонстрували зразки озброєння, новітню техніку та прилади, які знаходяться на озброєнні частини.  Разом із сучасною зброєю продовжує службу і ось цей наган 1911 року випуску. «Сторічний, але найточніший», — кажуть військові. Олександр Рибак, командир батальйону Національної гвардії України: «Суспільство починає розуміти, що ці підрозділи Національної гвардії, поліції, вони вже переродилися, вони вже народні підрозділи. І вони в одну думку з народом. Я вже зупинявся на тому, що зараз дуже тяжкі часи і зараз оці хлопці, оці підрозділи, які зараз перебувають у нас на озброєнні, вони зараз виконують дуже серйозні завдання. І народ бачить, що люди, не жалкуючи себе, не жалкуючи свого здоров’я, життя, виконують поставлені завдання і я думаю, що це буде високо оцінене суспільством, яке це все бачить».
 
Бачить і робить не лише свою оцінку, а й свій вибір, як ці сьогоднішні школярі.

«Сівер-центр»

Теги: Нацгвардія, військовослужбовці, солдати, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект