Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Посилки доброти в Чернігові (відео)Посилки доброти в Чернігові (відео)

Посилки доброти приїхали до Чернігова. Дітлахам загиблих Захисників України не повернути батьків, та можна зробити їх життя радіснішим та теплішим.Чернігівські громадські організації вручили подарунки сім’ям загиблих героїв.

Благодійний проект розпочався з ініціативи письменниці Катерини Єгорушкіної і завдяки її друзям поширився на всю Україну.

Через деякий час до Катерини приєдналася її подруга співачка і композиторка Соломія. Вона звернулася до посольства України в США. І, завдяки підтримці дипломатів та багатьох небайдужих людей, відбулися благодійні концерти у Двендері, Сан-Франциско, Чикаго і Вашингтоні. Всі зібрані кошти пішли на закупівлю подарунків.

Діткам та їх мамам потрібні любов і підтримка, а такі благодійні акції роблять їх життя трошки легшим, в цьому переконані організатори акції.

Акція в Чернігові пройшла вперше. Та організатори вже складають списки необхідних речей і обіцяють продовжувати розпочату справу.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: посилки доброти, допомога, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект