moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Опалення в новобудовах: яким воно буде – централізоване чи автономне? (відео)Опалення в новобудовах: яким воно буде – централізоване чи автономне? (відео)

Питання, яким буде опалення - централізованим чи автономним, обговорювали під час засідання виконавчого комітету у мерії. Мова йшла про новобудови, та ті об’єкти, що знаходяться у стадії проектування. Зважаючи на досвід європейських країн, на сьогоднішній день відмовитися від централізованого опалення неможливо. Проте необхідно визначатися.Наразі у нас функціонує два підприємства, які постачають тепло в оселі міста. Це Чернігівська ТЕЦ та Облтеплокомуненерго. Якщо кількість абонентів зменшуватиметься, вони працюватимуть менш ефективно. Облтеплокомуненерго, за словами Владислава Атрошенка, переживає не найкращі фінансові часи. Щодо ТЕЦ, міський голова розповів наступне.

На сьогоднішній день в усіх новобудовах, які зводяться у місті чи тих, що тільки проектуються, автономне опалення є. Проте надалі міський голова Владислав Атрошенко доручив на містобудівній раді з залученням фахових спеціалістів визначити перспективи використання індивідуального або централізованого опалення.

ТРК «Новий Чернігів»

Теги: опалення, новобудова, виконком, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект