moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Цирк «Кобзов» чекають перевірки після вбивства левиці у Прилуках (відео)Цирк «Кобзов» чекають перевірки після вбивства левиці у Прилуках (відео)

Після втечі лева у Прилуках на цирк «Кобзов» чекають перевірки. Зокрема, мають з’ясувати, чи дотримувались приборкувачі техніки безпеки і як молодій левиці вдалося вибратися з вольєру.«Працівники розгубилися і розбіглися, а дика кішка загралася», - саме так адміністрація цирку пояснила напад левиці на власного дресирувальника. Він опинився в лікарні з прокусаною гомілкою. Левиця ж спокійно перестрибнула через огорожу й попрямувала в приватний сектор у людські городи.

Виманити хижака приборкувачі не змогли. Транквілізатори не мали. Тож вирішили викликати мисливця і він застрелив левицю просто на грядці.

Руслан Крахмілець, керівник Нацполіції у м. Прилуки:
«Я знаю, що це питання підіймалося на сесії міської ради і була велика дискусія щодо розміщення даного цирку».

Андрій Бегей, адміністратор цирку «Кобзов»: «Говорять, що чужі хлопці були коло клітки. Але факт, що таке було, я підтвердити не можу. І вона пішла собі, як по стежці, в манеж, куди вона ходить як на роботу. Інстинкт. Кішки».

Сюжет телеканалу «ТСН»

Теги: цирк, Прилуки, левиця, цирк «Кобзов», «ТСН»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект