Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Цирк «Кобзов» чекають перевірки після вбивства левиці у Прилуках (відео)Цирк «Кобзов» чекають перевірки після вбивства левиці у Прилуках (відео)

Після втечі лева у Прилуках на цирк «Кобзов» чекають перевірки. Зокрема, мають з’ясувати, чи дотримувались приборкувачі техніки безпеки і як молодій левиці вдалося вибратися з вольєру.«Працівники розгубилися і розбіглися, а дика кішка загралася», - саме так адміністрація цирку пояснила напад левиці на власного дресирувальника. Він опинився в лікарні з прокусаною гомілкою. Левиця ж спокійно перестрибнула через огорожу й попрямувала в приватний сектор у людські городи.

Виманити хижака приборкувачі не змогли. Транквілізатори не мали. Тож вирішили викликати мисливця і він застрелив левицю просто на грядці.

Руслан Крахмілець, керівник Нацполіції у м. Прилуки:
«Я знаю, що це питання підіймалося на сесії міської ради і була велика дискусія щодо розміщення даного цирку».

Андрій Бегей, адміністратор цирку «Кобзов»: «Говорять, що чужі хлопці були коло клітки. Але факт, що таке було, я підтвердити не можу. І вона пішла собі, як по стежці, в манеж, куди вона ходить як на роботу. Інстинкт. Кішки».

Сюжет телеканалу «ТСН»

Теги: цирк, Прилуки, левиця, цирк «Кобзов», «ТСН»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект