Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Власники паспортів у формі ID-картки їздитимуть до Туреччини без візи (відео)Власники паспортів у формі ID-картки їздитимуть до Туреччини без візи (відео)

Громадяни України та Туреччини, які мають паспорти у формі ID-картки, зможуть їздити до Турецької Республіки і нашої країни без візи. Відповідну угоду між Кабінетом Міністрів України і Урядом Турецької Республіки підписано 14 березня під час офіційного візиту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до Турецької Республіки.Також під час зустрічі Гройсмана і Прем’єр-міністра Турецької Республіки Біналі Йилдирим домовилися активізувати зусилля для підписання в цьому році угод щодо вільної торгівлі між країнами.

Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України: «Три пріоритетні документи ми маємо узгодити в цьому році: зона вільної торгівлі між нашими країнами, захист наших спільних інвестицій, унеможливлення подвійного оподаткування між нашими країнами. Угода про вільну торгівлю між нашими країнами має призвести до збільшення обсягів торгівлі.

Сюжет телеканалу «ТСН»

Теги: ID-картки, Туреччина, Україна, безвізовий режим, «ТСН»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект