Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Офіс «Облтеплокомуненерго» відключили від електропостачання (відео)Офіс «Облтеплокомуненерго» відключили від електропостачання (відео)

Сьогодні електрики, як і обіцяли, відключили від електропостачання за борги центральний офіс «Облтеплокомуненерго». Розрахунковий центр теплопостачальника компанія «Обленерго» хоч і збиралася, але вирішила не вимикати, тому на процес формування квитанцій за тепло відключення не вплине. Нагадаємо, компанія «Обленерго» вирішила з 16 березня обмежити в електропостачанні тепловиків-боржників. Зокрема в «Облтеплокомуненерго» — вимкнути адмінбудівлю або розрахунковий центр. У цьому місяці «Облтеплокомуненерго» планує сплатити за електроенергію 8-10 мільйонів. Це поточний платіж плюс оплата частини заборгованості. Складнощі з погашенням боргів теплопостачальник пояснює виникненням різниці у тарифах.Віктор Геращенко, голова правління «Облтеплокомуненерго»: «
В нас є заборгованість за спожиту електроенергію в сумі 18 мільйонів гривень. Я думаю, що в цьому місяці ми сплатимо десь біля десяти мільйонів. Але проблема в тому, що за 2015-2016 рік є таке питання, як цінова різниця. Тариф на електроенергію змінюється майже щомісяця, в сторону збільшення. А коригування тарифу для «Теплокомуненерго» відбувається тільки раз на рік. Тому є різниця в тарифах».

«Сівер-центр»

Теги: електроенергія, «Облтеплокомуненерго», борги, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект