Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Суд по Навчальному центру профспілок перенесено (відео)Суд по Навчальному центру профспілок перенесено (відео)

На сьогодні було призначено засідання Господарського суду Чернігівської області за позовом Фонду державного майна України. Фонд позивається про виселення Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області із будівлі в Чернігові по вулиці Шевченка, 105-а, право власності на яку раніше належало обласній федерації профспілок і яку Вищий господарський суд України після кількарічного розгляду у різних судових інстанціях у 2015 році визнав власністю держави, але залишив профспілкам в користування. Тоді одним із аргументів такого рішення суду було те, що за українським законодавством Фонд держмайна здійснює право розпорядження майном, що перебуває на балансі громадських організацій колишнього СРСР, яке має статус державного. Але законодавство не передбачає повноважень Фонду, які б дозволяли йому володіти та користуватись таким майном.Новий позов Фонду держмайна — «Про усунення перешкод у користуванні державним майном шляхом виселення». Втім, на перше засідання Господарського суду Чернігівської області ніхто з представників позивача не з’явився, пояснивши це в поданому за 20 хвилин до засідання клопотанні відсутністю коштів та великою кількістю інших судових справ.

Олександр Жилінський, адвокат Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області: «Ми хотіли почути думку Фонду з приводу позову, оскільки з самого позову незрозумілі підстави для виселення Центру. Вказується спочатку на незаконне перебування підприємства в цій будівлі, однак посилається в позовній заяві на статті, які регулюють оренду комунального і державного майна».

Засідання суду перенесли на 23 березня.

«Сівер-центр»

Теги: суд, Федерація профспілок, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект