Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Комунальників привітали з професійним святом (відео)Комунальників привітали з професійним святом (відео)

Вода у крані, теплі батареї, світло у кімнатах, чисті під’їзди будинків та вулиці міста. Забезпечити все це — їхня робота. Традиційно в Україні третя неділя березня – це День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Зі святом комунальників вітали в облдержадміністрації.Їхня робота – аби в домівках людей завжди були вода, газ, тепло, світло, щоб у належному стані знаходились вулиці міста. День комунальника − професійне свято, яке в Україні відзначають кожної третьої неділі березня. У Чернігові в облдержадміністрації працівників житлово-комунального господарства і сфери побутового обслуговування населення вітали з професійним святом. Житлово-комунальне господарство області сьогодні відновлюється, каже перший заступник голови облдержадміністрації.

Олег Сотник чотири роки працює слюсарем у «Водоканалі» у Чернігові. А до цього п’ять років по тій же спеціальності у Славутичі. Вибір професії був випадковим. Але сьогодні про нього не жалкує, хоч робота ,так би мовити, «брудна» — каналізація, нечистоти .

Олег Сотник, слюсар КП «Чернігівводоканал»: «Цю роботу потрібно комусь робити. Есть подпоры, есть засоры. Это все нужно убирать, чистить. А также мы меняем старые линие на новые. Новые колодцы вместо старых кирпичных. Это все как бы и труд и время, так же само условия (это канализация, это нечистая вода, это фекалии, ну всё)».

Хоч робота комунальника і важка, аби мати позитивний результат, перш за все треба любити те, що робиш. На роботу – як на свято, каже слюсар Олег Сотник.

«Сівер-центр»

Теги: професійне свято, комунальники, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект