moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Комунальників привітали з професійним святом (відео)Комунальників привітали з професійним святом (відео)

Вода у крані, теплі батареї, світло у кімнатах, чисті під’їзди будинків та вулиці міста. Забезпечити все це — їхня робота. Традиційно в Україні третя неділя березня – це День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Зі святом комунальників вітали в облдержадміністрації.Їхня робота – аби в домівках людей завжди були вода, газ, тепло, світло, щоб у належному стані знаходились вулиці міста. День комунальника − професійне свято, яке в Україні відзначають кожної третьої неділі березня. У Чернігові в облдержадміністрації працівників житлово-комунального господарства і сфери побутового обслуговування населення вітали з професійним святом. Житлово-комунальне господарство області сьогодні відновлюється, каже перший заступник голови облдержадміністрації.

Олег Сотник чотири роки працює слюсарем у «Водоканалі» у Чернігові. А до цього п’ять років по тій же спеціальності у Славутичі. Вибір професії був випадковим. Але сьогодні про нього не жалкує, хоч робота ,так би мовити, «брудна» — каналізація, нечистоти .

Олег Сотник, слюсар КП «Чернігівводоканал»: «Цю роботу потрібно комусь робити. Есть подпоры, есть засоры. Это все нужно убирать, чистить. А также мы меняем старые линие на новые. Новые колодцы вместо старых кирпичных. Это все как бы и труд и время, так же само условия (это канализация, это нечистая вода, это фекалии, ну всё)».

Хоч робота комунальника і важка, аби мати позитивний результат, перш за все треба любити те, що робиш. На роботу – як на свято, каже слюсар Олег Сотник.

«Сівер-центр»

Теги: професійне свято, комунальники, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект