moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » З тролейбусів на 5 маршруті зникли кондуктори (відео)З тролейбусів на 5 маршруті зникли кондуктори (відео)

25 грудня пасажири 5-го тролейбусу були здивовані. Зайшовши до салону, вони не побачили кондукторів, а водії в гучномовець оголошували – проїзд оплачувати у них.Раніше у ЧТУ вже експериментували з оплатою у водія. У 2010 році спочатку 6-й, а потім 5-й – вже працювали без кондукторів. А в рогатиках навіть поставили касові апарати і видавали чеки.

Що стало причиною зникнення кондукторів цього разу та на який строк це розтягнеться, журналісти дізнавалися у тролейбусному управлінні.

Руслан Ємець, заступник начальника КП ЧТУ:
- Взимку у нас захворіло багато людей, з них і кондуктора. В зв’язку з чим було прийнято рішення, щоб не зменшувати кількість тролейбусів на лініях, запустити 5-й маршрут без кондукторів.

Усім відомо, що зарплатня у кондукторів не надто висока і в у ЧТУ завжди є вакансії. Рішення залишити без кондукторів саме п’ятірку прийняли через найнижчі фінансові показники, щоб в найбільш прибуткових маршрутах не втрачати жодної копійки.

У найближчому майбутньому у разі провадження системи електронного квитка, про яку вже говорять у міській раді, весь комунальний транспорт залишиться без кондукторів. А поки, тролейбусники просять містян бути свідомими та відповідальними – не забувайте сплачувати проїзд.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: кондуктор, тролейбус, громадський транспорт, Руслан Ємець, ЧТУ, тролейбус №5, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект