Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » З тролейбусів на 5 маршруті зникли кондуктори (відео)З тролейбусів на 5 маршруті зникли кондуктори (відео)

25 грудня пасажири 5-го тролейбусу були здивовані. Зайшовши до салону, вони не побачили кондукторів, а водії в гучномовець оголошували – проїзд оплачувати у них.Раніше у ЧТУ вже експериментували з оплатою у водія. У 2010 році спочатку 6-й, а потім 5-й – вже працювали без кондукторів. А в рогатиках навіть поставили касові апарати і видавали чеки.

Що стало причиною зникнення кондукторів цього разу та на який строк це розтягнеться, журналісти дізнавалися у тролейбусному управлінні.

Руслан Ємець, заступник начальника КП ЧТУ:
- Взимку у нас захворіло багато людей, з них і кондуктора. В зв’язку з чим було прийнято рішення, щоб не зменшувати кількість тролейбусів на лініях, запустити 5-й маршрут без кондукторів.

Усім відомо, що зарплатня у кондукторів не надто висока і в у ЧТУ завжди є вакансії. Рішення залишити без кондукторів саме п’ятірку прийняли через найнижчі фінансові показники, щоб в найбільш прибуткових маршрутах не втрачати жодної копійки.

У найближчому майбутньому у разі провадження системи електронного квитка, про яку вже говорять у міській раді, весь комунальний транспорт залишиться без кондукторів. А поки, тролейбусники просять містян бути свідомими та відповідальними – не забувайте сплачувати проїзд.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: кондуктор, тролейбус, громадський транспорт, Руслан Ємець, ЧТУ, тролейбус №5, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект