Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові обікрали лікарню (відео)У Чернігові обікрали лікарню (відео)

Ще кілька днів тому їдальню в неврологічному відділенні Чернігівської лікарні №3 прикрашали картини з квітами та фруктами. Сьогодні тут можна побачити лише голі стіни з цвяхами. Полотна вкрали троє невідомих чоловіків в медичних масках, які проникли в лікарню під видом відвідувачів.Єдиною, хто бачив злодії, хоча б зі спини, була буфетниця Людмила Корма. Під час інциденту жінка саме мила посуд в сусідньому приміщенні, коли почула гуркіт у їдальні.

Злодії добре все прорахували, прийшли близько 5-ї вечора, коли на дворі було вже темно. В їдальні світло не вмикали. Вони добре знали, що охорона лікарні ще не заступила на зміну, а у відділенні самі жінки.

Поцупивши картини, злодії швидко втекли. Проте вже за 5 днів повернулися. Цього разу в гінекологічне відділення, там теж вкрали картину. Намагалися зрізати полотна і в терапії, але там їх злякали співробітники.

Коли картини вкрали, медпрацівники вирішили дізнатися, скільки ж коштують вкрадені полотна. Як з’ясувалось, орієнтовна ціна картини – до 5 тисяч гривень.
Ці масляні картини лікарні подарував радіоприладний завод в 80-ті роки.

Викрадачів картин вже шукають правоохоронці. Поліцейські опитують свідків події, намагаються встановити особи злодіїв.

Викрадені картини висіли на стінах лікарні майже 30 років. Сьогодні ні в їдальнях, ні в холах жодного полотна. Ті, що не вклали злодії, медики повиносили з легкодоступних приміщень. Тепер картини висять у різних кабінетах під замками.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: картини, крадіжка, Чернігівська лікарня №3, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект