moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові обікрали лікарню (відео)У Чернігові обікрали лікарню (відео)

Ще кілька днів тому їдальню в неврологічному відділенні Чернігівської лікарні №3 прикрашали картини з квітами та фруктами. Сьогодні тут можна побачити лише голі стіни з цвяхами. Полотна вкрали троє невідомих чоловіків в медичних масках, які проникли в лікарню під видом відвідувачів.Єдиною, хто бачив злодії, хоча б зі спини, була буфетниця Людмила Корма. Під час інциденту жінка саме мила посуд в сусідньому приміщенні, коли почула гуркіт у їдальні.

Злодії добре все прорахували, прийшли близько 5-ї вечора, коли на дворі було вже темно. В їдальні світло не вмикали. Вони добре знали, що охорона лікарні ще не заступила на зміну, а у відділенні самі жінки.

Поцупивши картини, злодії швидко втекли. Проте вже за 5 днів повернулися. Цього разу в гінекологічне відділення, там теж вкрали картину. Намагалися зрізати полотна і в терапії, але там їх злякали співробітники.

Коли картини вкрали, медпрацівники вирішили дізнатися, скільки ж коштують вкрадені полотна. Як з’ясувалось, орієнтовна ціна картини – до 5 тисяч гривень.
Ці масляні картини лікарні подарував радіоприладний завод в 80-ті роки.

Викрадачів картин вже шукають правоохоронці. Поліцейські опитують свідків події, намагаються встановити особи злодіїв.

Викрадені картини висіли на стінах лікарні майже 30 років. Сьогодні ні в їдальнях, ні в холах жодного полотна. Ті, що не вклали злодії, медики повиносили з легкодоступних приміщень. Тепер картини висять у різних кабінетах під замками.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: картини, крадіжка, Чернігівська лікарня №3, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект