Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Конкурси на транспорт: на маршрутах нові-старі перевізники. Коли подорожчає проїзд? (відео)Конкурси на транспорт: на маршрутах нові-старі перевізники. Коли подорожчає проїзд? (відео)

Більш ніж річна транспортна епопея позаду. У міській раді конкурсний комітет розіграв усі міські маршрути. Змін не так і багато та резюмувати можна наступне: транспортний паритет, що складався роками, зруйнований вщент. Двоє дрібних перевізників втратили по єдиному своєму маршруту і фактично лишились з нічим. Над третім повисла сокира. Ще декілька маршрутів відійшли від одного перевізника іншому. Та все по порядку.Найбільша зміна – це нові договори. Зокрема, в них прописано встановлення GPS, система електронного квитка та інше.

Сергій Вакуленко, котрий щоправда так і не визначився, чи-то він тут як депутат, чи-то як перевізник, каже, при розробці договору владці з підприємцями не радились.

На засідання транспортного комітету розкривають конверти №2, де власне і вказується, на який маршрут подається перевізник. Кількість автобусів та всі інші параметри розкриті раніше у перших конвертах. Далі проводилися огляди транспорту та баз перевізників.

Два найбільші перевізники міста ДП «Пассервіс» та ПрАТ «Таксосервіс» подавали документи на значно більше маршрутів, ніж обслуговують зараз. Та з кимось з перевізників схоже домовилися, адже деякі заявки відкликають.

Найбільшою інтригою конкурсу можна сміливо назвати ПП «АТН». Київський перевізник, що вперше подався на чернігівський маршрути. Подані на конкурс транспортні засоби спокійно працювали на київському маршруті №720. Згодом це підтвердили ці столичної ОДА. Знайшли порушення і в поданій документації. Тож участь ПП «АТН» в чернігівських конкурсах закінчилась так же раптово, як і почалася. Їх відсторонили.Проблемним лишився 35-й маршрут. На ФОП «Гребінника» було занадто багато скарг і цей маршрут розіграють пізніше.

За особливу прибутковість суперничали одразу по три перевізники. Натомість 7 дачних напрямів виявились нецікаві нікому – жодного учасника. Ці маршрути чекає повторний конкурс за три місяці. Окреме рішення і по 27 – його хоче обслуговувати ЧТУ, але виключно новими автобусами.

І хоча на конкурсі питання вартості проїзду не звучало, в кулуарах у перевізників вдалося почути однозначну думку: продовжувати обслуговувати маршрути за 3,50 за умови мінімалки у 3200 та ще й купувати нові автобуси, буде неможливо. Власне можливість здорожчання проїзду не відкидають і представники міської влади. При цьому заспокоюють, підвищення якщо і буде, то поступове – не більше 50 копійок за квартал.

Після підписання угод нові чи-то старі перевізники вийдуть на маршрути вже після нового року.Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: конкурс перевізників, міський транспорт, перевізники, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект