Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На транспортний конкурс вперше подався не місцевий перевізник (відео)На транспортний конкурс вперше подався не місцевий перевізник (відео)

Оновлення транспортної системи міста запам’ятається чернігівцям не стільки зміною маршрутної мережі, скільки переукладанням договорів з перевізниками.Несподіванки не вийшло. На конкурси подалися всі нинішні чернігівські перевізники і лише один новий – приватне підприємство «АТН» з Києва. І одразу навколо себе зчинило чимало галасу, діалог з ними відразу не склався. Перевірку документів конкурсний комітет проводить на одному з автотранспортних підприємств міста. Тут київські комерсанти чи-то орендували, чи-то тільки збираються. Місце для автобусів, оглядову яму, та кімнати медика, та механіка, – вони єдині, хто не показав на перевірці автобусів. Всі дані лише на папері.
Хоча начальник управління транспорту Олександр Бєльський запевняє, все законно.

Свою позицію представники перевізника, які, до речі, категорично відмовились називати ім’я та прізвище, пояснюють тим, що автобуси є, та везти їх з Києва, вони не збираються. Головний інженер фірми ПП «АТП»: «Нам легше відвезти конкурсний комітет до Києва, ніж везти сюди 30 автобусів. Якщо виграємо конкурс, звісно будуть і автобуси. Все буде, як потрібно».

Серед чернігівців ширяться чутки, мовляв, перевізник, так би мовити, віртуальний. Тобто виграє конкурс зі своїми автобусами, а потім буде працювати з чернігівськими маршрутчиками за так званою орендою. Власне можливості оренди рухомого складу не відкидають і ПП «АТН».

У випадку перемоги, перевізник обіцяє якісно обслуговувати чернігівські маршрути новими і справними автобусами, бо інакше це може, якщо не паралізувати, то добряче дестабілізувати транспортну систему міста. При цьому, якщо цих автобусів немає, відповідальність цілком лягає на профільне управління.

А відповідати можливо і доведеться. Адже пошуковик навіть на першій сторінці видає не одну статтю, де цей перевізник висвітлюється не з найкращого боку. Тип паче дивує, що підприємці не можуть пригадати маршрути, де працюють. І чи не станеться так, що нові перевізники, будуть нічим не кращі від місцевих монополістів.

Нагадаємо, конкурс на всі міські маршрути відбудеться вже цієї п’ятниці в муніципалітеті. Згідно постанови Кабміну №1081, котра регламентує процедуру, більше шансів на виграш мають великі, але можливо, віртуальні перевізники, ніж маленькі, але з реальним транспортом.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: маршрутки, міський транспорт, конкурс перевізників, перевізники, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект