moregoods
Пародонтакс
Шампунь
Доместос
Рекс
Шампунь
Крем дневной
Мицелярная вода
Тушь
Ленор
Кондиционер
moregoods
Зубная нитка
Пятновыводитель
Сейфгарт
Тайд
Рексона
Сиф
краска
крем для рук
Даф
Шампунь Даф
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Неочікувана зима? Чому в місті нечищені дороги? Снігоприбиральну техніку не закупили? (відео)Неочікувана зима? Чому в місті нечищені дороги? Снігоприбиральну техніку не закупили? (відео)

Зима як завжди несподівано.

Ранком понеділка соцмережі буквально вибухнули реакцією на нечищені дороги. Якби тільки ранком – це було б уже звичним для містян. І по обіді, навіть центральні магістралі, не чищені. Про трактор тут можна тільки мріяти. Проспект Миру в центральній частині не бачив техніки навіть ввечері понеділка. Це при тому, що сніг перестав падати багато годин до того.Профільний заступник міського голови Олександр Кириченко, так пояснює ситуацію: «В нічну зміну щось чистили, але результату я поки що не побачив. В час пік почистити вулиці ми не можемо, тому я звернувся до начальника поліції і він надав три автомобілі, які з допомогою сирен допомогли очистити центр міста. Також прочищено проспект Перемоги, 5 Кутів, з вулиці Шевченка і до виїзду з міста, Шерстянка, вулиця Боєва».

Він запровадив ще й власне ноу-хау, чистити дороги з новою поліцією. Каже, карати підлеглих не буде, мовляв, лише побачив слабкі місця. Нарікає на техніку і на аномальний снігопад.

Містяни в соцмережах кажуть, це звичайна зимова погода. А от ще в літку чиновники звітували, техніка готова до зими, а з дорогами обіцяли справитися. «Готуй сани в літку», вочевидь, народна мудрість не для чернігівських комунальників. Хто ж при плюсовій температурі думає про сніг?

Це вже міська рада. Щотижнева нарада градоначальника. І тут виявляється прибиральної техніки й досі не купили. Навіть не оголосили закупівлю. «Ви будете лопатами прибирати?», - запитав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Врешті начальник управління ЖКГ і керівник «АТП-2528» отримують по мінус 25% місячної премії, а дороги й досі не дочищені. Похизуватися перед колегами комунальниками, може хіба «Зеленбуд», територія їхньої відповідальності, тобто парки, ще з ранку резонують з нечищеними магістралями.

Страшно навіть уявити, якщо сніг в місті йтиме кілька днів. Варто вочевидь ставати в чергу за саньми.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: зима, сніг, прибирання снігу, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект