Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Неочікувана зима? Чому в місті нечищені дороги? Снігоприбиральну техніку не закупили? (відео)Неочікувана зима? Чому в місті нечищені дороги? Снігоприбиральну техніку не закупили? (відео)

Зима як завжди несподівано.

Ранком понеділка соцмережі буквально вибухнули реакцією на нечищені дороги. Якби тільки ранком – це було б уже звичним для містян. І по обіді, навіть центральні магістралі, не чищені. Про трактор тут можна тільки мріяти. Проспект Миру в центральній частині не бачив техніки навіть ввечері понеділка. Це при тому, що сніг перестав падати багато годин до того.Профільний заступник міського голови Олександр Кириченко, так пояснює ситуацію: «В нічну зміну щось чистили, але результату я поки що не побачив. В час пік почистити вулиці ми не можемо, тому я звернувся до начальника поліції і він надав три автомобілі, які з допомогою сирен допомогли очистити центр міста. Також прочищено проспект Перемоги, 5 Кутів, з вулиці Шевченка і до виїзду з міста, Шерстянка, вулиця Боєва».

Він запровадив ще й власне ноу-хау, чистити дороги з новою поліцією. Каже, карати підлеглих не буде, мовляв, лише побачив слабкі місця. Нарікає на техніку і на аномальний снігопад.

Містяни в соцмережах кажуть, це звичайна зимова погода. А от ще в літку чиновники звітували, техніка готова до зими, а з дорогами обіцяли справитися. «Готуй сани в літку», вочевидь, народна мудрість не для чернігівських комунальників. Хто ж при плюсовій температурі думає про сніг?

Це вже міська рада. Щотижнева нарада градоначальника. І тут виявляється прибиральної техніки й досі не купили. Навіть не оголосили закупівлю. «Ви будете лопатами прибирати?», - запитав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Врешті начальник управління ЖКГ і керівник «АТП-2528» отримують по мінус 25% місячної премії, а дороги й досі не дочищені. Похизуватися перед колегами комунальниками, може хіба «Зеленбуд», територія їхньої відповідальності, тобто парки, ще з ранку резонують з нечищеними магістралями.

Страшно навіть уявити, якщо сніг в місті йтиме кілька днів. Варто вочевидь ставати в чергу за саньми.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: зима, сніг, прибирання снігу, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект